אורי לוין מונה למשנה למנכ"ל בחברת TopGRC

עוד אורי לוין משנה למנכל. צילום עצמי - TopGRC
עוד אורי לוין משנה למנכל. צילום עצמי - TopGRC

טופ גרופ (Top Group) הודיעה על מינויו של עו"ד אורי לוין למשנה למנכ"ל בחברת TopGRC , המאחדת את כל פעילות ה- GRC בקבוצה. לוין, אשר יוביל את פעילות החברה בישראל, מביא עימו מעל 10 שנות ניסיון בניהול פרויקטים והקמת פתרונות בתחום ביקורת פנים, ניהול סיכונים וציות. לוין הינו סא"ל במיל' (סגן מפקד חטיבת צנחנים במילואים) ושימש עד לאחרונה כסמנכ"ל אופרציה בחברה.

המינוי התבצע כחלק מתהליך מיתוג מחדש של חברת KCS, שהתמזגה בטופ גרופ, המנהלת מעתה את כל פעילות ה-GRC בקבוצה. החברה אשר תפעל תחת השם TopGRC, עתירת ידע וניסיון בתחום ותאחד תחת קורת גג אחת את ה- Best Practise, של המומחים והפתרונות הטכנולוגיים הקיימים והחדשים. מעבר להרחבת הפעילות בשוק הישראלי, החברה מכוונת להציע פתרונות לשוק הבינלאומי. 

TopGRC מציעה פתרונות מקיפים ומשלימים בתחום ה-GRC. בין היתר, החברה תפתח ותיישם את פתרון ה- GRC Generica – מערכת ממשל תשתיתית לפתרונות תאימות ברגולציה ובקרה וכן את AB4GRC  – פלטפורמה מקיפה לניהול GRC  הכוללת: ניהול סיכונים, ביקורת פנים, ציות,, SOX  הגנת סייבר ועוד. לחברה לקוחות במגוון ענפים: ממשלה, בנקאות, פיננסים, גופי תעשייה ועוד.

לדברי סיימון צ'ולסקי מנכ"ל TopGRC: "אני מברך על מינויו של עו"ד אורי לוין למשנה למנכ"ל. לאחר היכרות רבת שנים עמו, אין לי ספק שיתרום רבות ל- TopGRC, אשר המיזוג תרם להתעצמותה ומיצובה כגוף המוביל כיום בישראל בתחום מערכות הממשל, ניהול סיכונים ומערכות ציות לרגולציה. החברה מציעה פתרונות מקצה לקצה, כמו גם צוות מומחים לפיתוח ויישום, הטובים ביותר בתחום. היעד המרכזי של החברה בשנים הקרובות, הוא להפוך את המוצרים שלה למובילים והמתקדמים בעולם ולכבוש את השוק המקומי והבינלאומי בתחום ה –GRC שהולך להכפיל את עצמו עד שנת 2026. זאת על ידי בניית רשת שותפים בתחום ה- GRC ופתרונות לניהול אבטחת מידע, כולל שותפים מ- Big 4 שאנו רואים בהם נכס אסטרטגי".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?