חברת השילוח אוריין בחרה בפתרונות אבטחת המידע של F5 לסביבות הענן המבוזר שלה

חגית גואל צילום עומר שטיין
חגית גואל צילום עומר שטיין

חברת השילוח אוריין, העוסקת בשילוח בינלאומי, עמילות מכס ושירותים לוגיסטיים, בחרה בשירותי אבטחת המידע של F5 לסביבות הענן המבוזר שלה. במהלך פרויקט, שנמשך כחודש ימים, הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services (הידועים בעבר בשם Volterra) הכוללים הגנת WAF מבוססת בינה מלאכותית, אבטחת ממשקי API מול ספקים ולקוחות והגנה מקיפה לפרטי זיהוי של לקוחות הקצה, יכולת איתור איומים מתקדמת וכן הגנה מפני הונאות, התקפות DDoS והתקפות בוטים. הפרויקט, שבוצע על ידי איירון קלאד מערכות, ישרת את 900 עובדי החברה ואת לקוחותיה בארץ ובחו"ל.

ערן שוורץ, מנהל אבטחת המידע בחברת השילוח אוריין אמר כי: "כחברה העוסקת בשילוח בינלאומי ומספקת שירותים למותגים המובילים בעולם, אנו נדרשים לעמוד ברגולציות אבטחת המידע המחמירות ביותר. שירותי ה-WAAP של F5 לענן המבוזר, מבוססים על מודל SaaS, ומספקים לנו אבטחה ברמה הגבוהה ביותר לממשקי ה-API, עם ניהול אחוד ופשוט לכלל הסביבות, ובכך הם מאפשרים לנו לייעל את שרשרת האספקה עם אוטומציה של תהליכים מול ספקים ולקוחות".

חגית גואל, מנהלת מכירות אזורית בחברת F5 אמרה כי: "ככל שמספר היישומים ופריסות ה-API גדל, כך   מספר מטרות התקיפה גדל והאיום על הארגון הופך משמעותי יותר. שירותי ה-WAAP שלנו, מבוססי ה-SaaS לענן המבוזר, מספקים לאוריין אבטחה מוגברת ומפשטים את הניהול שלה באופן דרמטי על ידי צמצום מספר הפתרונות הנקודתיים הדרושים, ואכיפת מדיניות אבטחה עקבית בכל סביבה".

עמיעד נחום, סמנכ"ל טכנולוגיות בחברת איירון קלאד מערכות אמר כי: "שירותי הענן המבוזר הייחודיים של F5 מספקים לאוריין פתרון הוליסטי לאבטחת מידע בכלל ולאבטחת ממשקי API בפרט, דבר שהוא קריטי לפעילותה בזירה הבינלאומית. שירותים אלו מאפשרים לה לפרוס ולאבטח ממשקים ויישומים בכל סביבה ולהאיץ את ה'זמן-לשירות' -Time-to Service".

אוריין הינה חברה ציבורית מהוותיקות והמובילות בתחום השילוח הבינלאומי, עמילות המכס והשירותים הלוגיסטיים בישראל. כיום מעסיקה החברה כ 900 עובדים. מחזור הפעילות (שנת 2020) הסתכם בכ- 654 מיליון ₪. החברה היא שותפה אסטרטגית של חברת DB SCHENKER  הנחשבת כאחת החברות המובילות בעולם במתן פתרונות לוגיסטיים כוללים.

איירון קלאד מערכות הינה חברת אינטגרציה בתחום אבטחת המידע. אנו מבינים לעומק את נושא ניהול האבטחה וסיכוני ה-IT ברמה גלובלית. הצוות המקצועי בחברה מתמחה בפתרונות ניהול אבטחת מידע אירגוני וסיכוני IT ברמה גלובלית, ומעניק לחברות את הנראות (Visibility), המודעות וההגנה ההכרחיים להן על מנת להתמודד בהצלחה אתגרי הסייבר העומדים בפניהם.

F5 (NASDAQ: FFIV) מעניקה לעסקים, ספקי השירותים, הממשלות והמותגים הגדולים בעולם את החופש לספק בצורה מאובטחת כל יישום בכל מקום – בצורה מאובטחת. F5 מספקת שירותי יישומי ענן ואבטחת מידע המאפשרים לארגונים לאמץ את התשתית שהם בוחרים מבלי להקריב את המהירות והשליטה. למידע נוסף בקרו ב- f5.comובפייסבוק של F5 Israel.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?