סבב מינויים בסטארט-אפ הגיימינג הבינלאומי Overwolf

דנה ברזילי צילום סיוון זויסה
דנה ברזילי צילום סיוון זויסה

סטארט-אפ הגיימינג הבינלאומי אוברוולף (Overwolf) שפיתח פלטפורמות ליצירה, הפצה ומונטיזציה של מודים, שרתים פרטיים ואפליקציות למשחקי מחשב מודיע על גיוס שלוש נשים לצוותים מובילים בחברה בתחום משאבי האנוש.

סתיו אפשטיין החלה את דרכה המקצועית כמנהלת משאבי אנוש בחברת Labos. ב-7 השנים האחרונות, פעלה כ-HR Director בסייברביט, במסגרת תפקידה סתיו ליוותה מנהלים ועובדים, עסקה בפיתוח ארגוני, ניהול טאלנטים, ולקחה חלק בהתפתחות החברה לאורך השנים. סתיו הצטרפה לאוברוולף בתפקיד People Business Partner.

רינת מואטי החלה כמגייסת בחברת אדם מילו והמשכה לבצע מספר רב של תפקידי ניהול גיוס בחברות טק שונות, ביניהן AGT International ו-Dell. לאחרונה היא סיימה את תפקיד מנהל גיוס גלובלית ב- Justt, כדי להצטרף לאוברוולף ולנהל את מערך הגיוס כ-Talent Acquisition Team Lead.

שקד לב התחילה את דרכה המקצועית כמנהלת קשרי קהילה בעמותת "רוח דרומית" המסייעת למתמודדים עם מחלת הסרטן. את דריסת הרגל שלה בהייטק עשתה בחברת zoomd כמנהלת משרד ורווחה, שם הייתה אחראית על תחום חוויית העובד ועל ניהול המשרד השוטף. שקד הצטרפה לאברוולף כדי לנהל את תחום חווית העובד.

דנה ברזילי, Chief People Officer על המינויים: "אני שמחה ונרגשת על הצטרפות השותפות החדשות שלנו למסע. תחום האנשים הינו המשמעותיים ביותר בחברה ועל כן היה חשוב לנו לצרף טאלנטיות ושחקניות נשמה כמו סתיו, שקד ורינת. ההצטרפות שלהן מעידה על חשיבות הנושא עבור אוברוולף ואני בטוחה שיחדיו נצליח לקדם את צמיחת החברה וההשקעה באנשים שלנו שהם הדברים החשובים ביותר".

Overwolf – שהוקמה בשנת 2010 על ידי אורי מרשנד ואלון רבינוביץ',  מפתחת פלטפורמות ליצירה, הפצה ומונטיזציה של מודים, שרתים פרטיים ואפליקציות למשחקי מחשב. החברה תומכת בלמעלה מ-1,000 משחקים ומשרתת כ-100 אלף יוצרים – עם יותר מ-15 מיליארד הורדות של מודים ואפליקציות בשנה ו-33 מיליון משתמשים פעילים בחודש. עד כה גייסה החברה מעל 150 מיליון דולר ממשקיעים מובילים.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?