פלאפון משיקה את pelephone car plus ממשק ניהול רכבים לעסקים קטנים

פלאפון קאר פלוס צילום פלאפון
פלאפון קאר פלוס צילום פלאפון

בעקבות השינויים בהרגלי הצריכה של הישראלים ובאופן אספקת המוצרים ללקוחות, חברת פלאפון משיקה את הדור הבא של שירות פלאפון קאר, pelephone car plus+ ממשק ניהול רכבים אינטרנטי המיועד לעסקים קטנים המחזיקים צי רכבים מצומצם הכולל מספר רכבים.

השירות החדש של פלאפון מציע פתרון נגיש ומותאם לעסקים הקטנים בישראל, שצריכים לייעל את התנהלותם בתקופה מורכבת מתמיד, כזו המאופיינת באתגרים חדשים לאור השפעות נגיף הקורונה, לצד שינוי שיטת העבודה. הממשק הוא תוצר של למידת הצרכים הייחודיים של עסקים קטנים שברשותם רכב אחד או יותר, כגון: פיצריות, חנויות נוחות, בתי קפה, חברות שליחויות והובלות ועוד, אחרי שעברו שנה לא פשוטה, עסקים כאלה יכולים להרוויח מפתרון יעיל ונוח, שיעזור להם להישאר עם אצבע על הדופק ולנהל את הוצאות הדלק והפחת על הרכבים בעת ובעונה אחת.

לדור החדש של שירות ניהול רכבים לעסקים קטנים התווסף ממשק אינטרנטי מתקדם הכולל פיצ'רים המותאמים לשינויים בשוק הרכב והמגזר העסקי, פיצ'ר של בדיקת מצב סוללה – ווידג'ט חדש המאפשר לקבל חיווי על מצב הסוללה של רכבים היברידיים, פיצ'ר תצוגה מרובה  של מספר רכבים בו זמנית בזמן אמיתי על גבי מפה / צילום לווין כולל חלוקת מסכים על בסיס מיקום הרכב ופיצ'ר של פרטי נסיעות  המאפשר יצירת  דוחות של פרטי נסיעות

השירות הוא מבוסס OBDII (שקע סטנדרטי הנמצא בכל רכב משנת 2004) ומאפשר כמעט לכל רכב להתחבר אליו, וכולל גם רכבים היברידיים וחשמליים. והמחיר מתחיל ב-25.90 שקלים לחודש, ולכבוד ההשקה נפחי הגלישה בשירות הוכפלו לשנה הראשונה באותו מחיר.

"הדור הבא של pelephone car עבר התאמה מיוחדת לעסקים קטנים על בסיס בקשות שקיבלנו מלקוחות המשתמשים בשירות" מסביר דרור בהט, סמנכ"ל השיווק של חברת פלאפון. "המטרה שלנו היא להקל על בעלי העסקים הקטנים שחלק גדול מפעילותם עבר למשלוחים בעקבות הקורונה ולתת להם את מלוא המידע על מצב הרכבים שלהם ובכך לאפשר להם לחסוך בהוצאות באמצעות המידע הרב שאנחנו מספקים להם על הנסיעות ועל מצב הרכב. משתמשי pelephone car plus+ יכולים לא רק לנהל את השירות באפליקציה כפי שהיה עד כה, אלא גם להנות מממשק אינטרנטי מתקדם לצפייה מכל מחשב שיאפשר תצוגה נוחה של מצב הרכבים בעסק".

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianJapaneseRussianSpanishSwedish

אהבתם ? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רוצים לקרוא עוד ?