סמסונג ישראל תעניק יוטיליטיז רשמיים בקולקציית XOXO של אמני הקומיקס הישראליים מאיה ויהודה דביר

pichcherry צילום יחסי ציבור
איור של מאיה ויהודה דביר בקולקציית NFT של pichcherry צילום יחסי ציבור

חברת PickCherry הישראלית וסמסונג חתמו על שיתוף פעולה מיוחד, במסגרתו ייהנו אוחזי יצירות ה-NFT של מאיה ויהודה דביר ממגוון מוצרי החברה. גם רשת בתי האירוח הבינלאומית סלינה שאהובה על דור הקריפטו תעניק יוטיליטיז לחברי הקהילה. לאחר שהשיקו את 101 היצירות הנדירות ביותר בקולקציה בחינם, משיקים בני הזוג דביר את קולקציית XOXO במלואה הכוללת 10,101 פריטים. במסגרת שיתוף הפעולה עם סמסונג יוטעמו אביזרים כמו Galaxy watch, אוזניות Buds ומכשירי Galaxy Z ב-101 יצירות אשר יזכו את המחזיקים המאושרים באותם המוצרים. 

קולקציית XOXO נוצרה מתוך זיהוי כוחה הגדול של פלטפורמת ה-NFT ככלי אפקטיבי ליצירת קשר ומתן ערך מוסף לקהל אוהדיהם של מאיה ויהודה דביר. לאור כך, עמלה חברת PickCherry בחודשים האחרונים על יצירת חיבורים עסקיים עם מספר חברות במטרה להעניק לחברי הקהילה יוטיליטיז ייחודיים. מלבד החיבור עם סמסונג, לאחרונה רשת בתי האירוח סלינה יצאה בשיתוף פעולה במסגרתו יוענקו כ-100 לילות למחזיקי הקולקציה באתרים אקסקלוסיביים ברחבי העולם. 

בישראל כבר נוצרו מספר קולקציות בולטות כמו זו של השף יובל בן נריה, והרוזלך של רשת לנדוור שהפכה למעין סמל של התחום בישראל, בשל היותה הקולקציה הישראלית הראשונה של מותג מסחרי. כעת, חברת PickCherry בייסודם של אסי עזר ורותם סלע, יחד עם סמדר ועידו רגב מסמנים בשיתוף הפעולה עם סמסונג אבן דרך משמעותית נוספת אל עבר יצירת קהילת NFT עשירת תוכן והטבות איכותיות.

עידו רגב מנכ"ל PickCherry מספר: "שיתוף הפעולה עם ענקית טכנולוגיה כמו סמסונג מעיד על הכיוון הייחודי אליו עולם ה-NFT פונה, וביסוסו ככלי שיווקי נהדר עבור חברות היכולות לחזק קשרים עם לקוחות ולייצר קהילות נאמנות". 

מיה סגל דוברת סמסונג ישראל מוסיפה: "סמסונג גאה לקחת חלק בקולקציית ה-NFT הגדולה והמיוחדת ביותר שיצאה עד כה מישראל. סמסונג כענקית טכנולוגיה מובילה, גאה לקחת חלק בפרויקט כה מתקדם וטכנולוגי ואני סבורה כי זוהי רק הסנונית הראשונה של שיתופי הפעולה של סמסונג ועולם הweb 3".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?