חברת פליופס נבחרה לאחת מהחברות המבטיחות בישראל בתחום הענן

אורי בייטלר מנכל פליופס צלם בני גמזו לטובה
אורי בייטלר מנכל פליופס צלם בני גמזו לטובה

חברת פליופס (Pliops) הישראלית מרמת גן, נבחרה לאחת מחברות הסטארט אפ המובילות בישראל בתחום שירותי הענן, על ידי המגזין הבריטי Data magazine. על פי המגזין, שבחר 81 חברות ישראליות, החל מסטארט אפים וכלה בארגונים גדולים, ציין כי הבחירה בפליופס היא בזכות העובדה ש"החברה נוקטת במגוון גישות לחידוש תעשיית שירותי הנתונים בענן, ונחשבת לחברה יוצאת דופן ששווה לעקוב אחריה.

בחירת המגזין בחברות השונות נעשתה על פי הקטגוריות הבאות: חדשנות – בהיבט של רעיונות, שיווק, מוצר; צמיחה וצמיחה אסטרטגית; ניהול והשפעה חברתית.

אורי בייטלר, מנכ"ל פליופס: "העובדה כי נבחרנו לאחת מהחברות המובילות בתחום הענן היא כבוד גדול. צוות הפיתוח של החברה משקיע רבות בחשיבה חדשנית וביצועים חסרי פשרות. אנחנו שמחים כי החדשנות שלנו והמוצרים שאנו מוציאים לשוק מקבלים הכרה".

חברת פליופס נוסדה ב-2017. הטכנולוגיה של החברה מטפלת בנפחי הנתונים הגדלים במהירות ופותרת את בעיית האטת הביצועים החישוביים. מעבד האחסון של החברה פותח על בסיס גישה פורצת דרך, מוגנת בפטנט, המאיצה את כל פונקציות האחסון. מעבד הנתונים  של החברה מפשט באופן קיצוני את אופן עיבוד הנתונים וניהול הפלאש, מתגבר על חוסר היעילות באחסון וזאת, כדי להאיץ באופן מסיבי את הביצועים ומפחית באופן דרמטי את עלויות התשתית הכוללות עבור יישומים זוללים נתונים.  המעבד שפותח בחברה מאפשר גישה מהירה עד פי 100 יותר לנתונים תוך שימוש בחלק מזערי מהעומס החישובי וצריכת החשמל.

החברה גייסה עד היום 115 מיליון דולר ממשקיעים מובילים ביניהם: אינטל קפיטל, NVIDIA, Viola Ventures,  SoftBank Ventures Asia,  Koch Disruptive Technologiesועוד. המטה העולמי של החברה נמצא בסן חוזה שבקליפורניה ומרכז הפיתוח שלה נמצא ברמת גן. 

 למידע נוסף:  www.pliops.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?