חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן Point of Presence

רוני פוגל צילום יחסי ציבור
רוני פוגל צילום יחסי ציבור

חברת F5 הגלובלית תקים בישראל מתקן PoP – Point of Presence על מנת לענות על הביקוש הגובר לשירותי הענן המבוזר שלה, F5 Distributed Cloud. בחברה מציינים כי מתקן ה-PoP, שיושק רשמית בתל אביב במהלך 2023, יספק מענה לאלפי ארגונים. מתקן ה-PoP הפיזי יוקם בהשקעה משמעותית של F5 כחלק מהרשת העננית הגלובלית של של החברה, המונה 26 מתקנים סביב העולם, בהם שישה באזור EMEA. רשת זאת הינה רשת אפליקציה-לאפליקציה, המחברת ומאבטחת עבודה בסביבות רב-ענניות, בסביבות היברידיות ובסביבות edge.
"השוק הישראלי מאמץ את שירותי הענן המבוזר שלנו בקצב גבוה באזור EMEA, שכן עסקים ישראליים מובילים בחדשנות ובפיתוח שירותי דיגיטל בסביבות מגוונות. ניהול האפליקציות בסביבות מבוזרות הוא מורכב. בנוסף, תעבורת האינטרנט הציבורי נמצאת באופן תמידי תחת איומי סייבר. לכן, אבטחת אפליקציות וממשקי API הינה קריטית". אמרה רוני פוגל, סגנית נשיא לתחום ענן מבוזר EMEA ב-F5. "הקמת ה-PoP של F5 בישראל עונה על אתגרים אלו במלואם ומעניקה לעסקים ישראלים יתרון תחרותי משמעותי".
"השוק הישראלי הוא המוביל באירופה באימוץ שירותי הענן המבוזר של F5. ה-PoP שיוקם יאפשר לאלפי ארגונים ישראליים לנהל עומסי עבודה של אפליקציות ולהגן עליהן, הקמת ה-PoP היא ביטוי למחויבות של F5 לשוק הישראלי". אמר ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין.
עוד ציין אראל כי: "ה-PoP שלנו מתוכנן בצורה אופטימלית לקישוריות אפליקציה-לאפליקציה ולכן בולט בשוק הישראלי עם יכולת לאחד שירותים מרובים, ולשרת אלפי לקוחות מקומיים. הדבר מפשט משמעותית את ניהול האפליקציות ואת אבטחתן וכן את קישוריות הרשת על פני תשתיות מבוזרות".
מתקני ה-PoP של F5 מספקים קיבולת (peered capacity) של יותר מ- 10 Tbps ומחוברים זה לזה באמצעות תשתיות פרטיות וייעודיות, חיבורים מרובים, המספקים קישוריות ישירה בין מספר ספקי ענן, אתרים, מיקומי edge וספקי טלקום. יתר על כן, F5 Distributed Cloud Mesh ו-App Stack נפרסים בכל מתקני ה-PoP של F5 כדי לספק ניתוב, SD-WAN termination, איזון עומסים, אבטחה רב-שכבתית, תזמור אפליקציות מבוסס Kubernetes ו-gateway מבוזר לאפליקציות.

ה-Point of Presence הישראלי יציע:
• הגנת DDoS – אבטחה לתשתית ולאפליקציות על פני עננים היברידיים או מרובים עם הגנת DDoS לשכבות L3–L7+, המבוססת על התוכנה והחומרה המתקדמות של F5 Distributed Cloud Mesh.
• אבטחת רשת – פיירוול וזיהוי אנומליות מבוסס AI למניעת התקפות ברמת הרשת. כל התעבורה בין מתקני ה-PoP של F5 מוצפנת במלואה.
• אבטחת יישומים – שילוב של הזנות איומים, התאמת חתימות וטכניקות אלגוריתמיות ו-AI/ML מתקדמות, מאפשר להגן על ממשקי API ואפליקציות מפני התקפות המגיעות דרך האינטרנט הציבורי או מתוך הארגון.
• ביטחון פיזי – כל מתקני ה-PoP מיישמים נהלי אבטחה קפדניים דוגמת חיישני וידאו, ביומטריה ואימות אנושי, כדי להבטיח גישה מאובטחת לפלטפורמה.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?