פוג'יטסו השיקה ליין חדש של שרתי PRIMERGY

פוג'יטסו השיקה פורטפוליו חדש של שרתי PRIMERGY מסוג Mono-socket על מנת לתמוך בתוכניות טרנספורמציה דיגיטלית עבור עסקים קטנים וצומחים. בעודה נחשבת בדרך כלל כאסטרטגיה לעסקים גדולים, טרנספורמציה דיגיטלית הינה הכרחית באותה מידה עבור עסקים קטנים ובינוניים כגורם הכרחי בהבטחת עתידם. אף על פי כן, על מנת להשיג זאת יש צורך בתשתית ספציפית: על פי מכון המחקר גרטנר, לעסקים קטנים ובינוניים יש דרישות IT שונות ואתגרי IT שונים, לרוב עם משאבי תקציב וכוח אדם מוגבלים.

מערכות ה- M5 FUJITSU Server PRIMERGY בעלות MONO SOCKET החדשות מספקות את תשתית לתמיכה בעומסי העבודה הקריטיים של עסקים קטנים ובינוניים. הם משלבים ביצועים עם רגישות למחירים על ידי שימוש מלא במעבדים האחרונים בעלי ביצועים גבוהים, מרובי ליבות, מותאמים לתקני התעשייה-או מעבדי Intel Xeon E-2300 עם 4, 6- או 8 ליבות, או Intel Pentium כאופציה. עד ארבעה חריצי זיכרון מבטיחים ביצועים משופרים, תומכים עד 128 GB עם מודולי DIMM DDR4 הפועלים ב -3,200 MT/s – ושיעורי העברת נתונים משופרים עם מהירויות רשת גבוהות יותר הודות ל-PCI Express (PCIe) 4.0.1

העסקים הקטנים והבינוניים גם נהנים מתפוקה מוגברת: FUJITSU Manager Infrastructure Manager (ISM) מספק שליטה מרכזית על כל התשתית באמצעות ממשק משתמש יחיד, ו- iRMC S6 החדש מאפשר ניהול מרחוק משופר. בנוסף, השרתים החדשים מופעלים עם Intel Virtual RAID על מעבד (VROC) 2 לאמינות ואבטחה שחיוניים לארגונים כדי לתמוך בצרכי העסק והנתונים הקריטיים שלהם.

אפשרויות השרידות העסקית של PRIMERGY כוללות ערכת הגנה מפני אבק (עבור PRIMERGY TX1320 M5) שתסייע להבטיח פעולה אמינה בסביבות חשופות, בתוספת ספקי כוח לגיבוי, תקע חם, מאווררי גיבוי ובקרי RAID ו- LAN מודולריים. המערכות החדשות מגינות על החלקים הרגישים ביותר בעומס או בשירות עם אבטחה משופרת בחומרה ומציעות גם מסגרת קדמית הניתנת לנעילה כדי למנוע גישה פיזית לא מורשית בדאטה סנטר.

פוג'יטסו הינה חברת טכנולוגיית מידע ותקשורת (ICT) המציעה מגוון רחב של מוצרי טכנולוגיה, פתרונות ושירותים. כ-140,000 אנשי פוג'יטסו תומכים בלקוחות ביותר מ-100 מדינות. החברה דיווחה על הכנסות של 3.9 טריליון יין יפני (35 מיליארד דולר) לשנה הפיסקלית המסתיימת ב-31 במרץ 2020. למידע נוסף אנא בקרו באתר https://www.fujitsu.com

צילום: יחסי ציבור

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?