חברת אבטחת הסייבר Proofpoint רוכשת את Illusive

דורון אלגרסי מנכל פרופפוינט ישראל צלמת סמדר כפרי
דורון אלגרסי מנכל פרופפוינט ישראל צלמת סמדר כפרי

חברת אבטחת הסייבר והתאימות Proofpoint חתמה על הסכם סופי לרכישת Illusive, מובילה וחלוצה בזיהוי ותגובה לאיומי זהות –  Identity Threat Detection and Response (ITDR). הרכישה צפויה להיסגר עד ינואר 2023, בכפוף לתנאי הסגירה המקובלים. בעקבות הרכישה, Proofpoint תוסיף לפלטפורמות שלה להגנה על מידע מפני איומים, יכולת פרואקטיבית לגילוי וטיפול בסיכוני זהות, ויכולות מתקדמות של הגנה לאחר הפריצה בפועל. בכך תספק פתרון מאוחד המרחיב את ההגנה על פני כל שרשרת ההתקפה, לאיומים קריטיים כמו תוכנות כופר וזליגת נתונים.

העלייה העולמית במתקפות סייבר מיוחסת לתוקפים ששינו טקטיקות ומתמקדים בהתקפות מבוססות זהות, כאשר בשנה האחרונה 84% מהארגונים נפלו קורבן להפרת זהות. התקפות אלו מתרחשות דרך זהויות – מניצול הרשאות, דרך תנועה בתוך הארגון ( Lateral Movement ) ועד ניצול לרעה של Active Directory וסביבות ענן, כגון Microsoft 365. עם Illusive, היכולת הייחודית של Proofpoint לקבל נראות על זהויות מותקפות ופגיעויות בארגון, תקנה לארגונים תובנות חסרות תקדים לגבי משטח התקיפה של גורמים בעלי גישה מועדפת למערכות ומידע. זאת, תוך קבלת שליטה ייחודית אשר תאפשר הגנה טובה יותר על אנשים הנתונים להתקפות מרובות –  Very Attacked People (VAPs).

עובדי Illusive יצטרפו למרכז הפיתוח והחדשנות של Proofpoint בתל אביב. במהלך השנים האחרונות ביצעה Proofpoint מספר השקעות משמעותיות בישראל, הכוללות רכישה של שלוש חברות. בשנת 2016 נרכשה חברת אבטחת הענן Firelayers. בשנת 2019 נרכשו חברת ObserveIT המובילה בתחום פלטפורמת ניהול איומים תוך ארגוניים ו- Meta Networks המאבטחת את הגישה לרשת בטכנולוגיה חדשנית מבוססת Zero Trust (ZTNA).

"מרכז החדשנות שלנו הממוקם בלב מתחם ההיי-טק המוביל בתל אביב, מושך אליו כוח אדם מוכשר", אמר דורון אלגרסי, מנכ"ל Proofpoint ישראל. "אנו מצפים לצוות Illusive כדי להמשיך ולהתרחב ולספק מענה לביקוש היוצא מן הכלל לשירותים שלנו. המשימה שלנו היא לספק אבטחה ממוקדת באנשים כדי לעזור לחברות לעצור איומים ממוקדים, להגן על הנתונים שלהן ולהפוך את המשתמשים שלהן לעמידים יותר בפני התקפות סייבר".

"Illusive פותרת בעיה שאחרים לא הצליחו לפתור. ההתמקדות שלנו בהגנה על זהויות ועצירת האיום של תוכנות כופר, אפשרה לנו לפתח יכולות ייחודיות המניעות את הביקוש העולמי לפתרון שלנו", אמר עופר ישראלי, מייסד ומנכ"ל Illusive. "אנו נרגשים להצטרף ל-Proofpoint ולשלב בחזון האבטחה הממוקד אנשים, את הגישה הייחודית שלנו ל-ITDR. נסייע לארגונים לטפל בסיכוני זהות מועדפת ולהבין את ההשלכות האפשריות של חשיפה, כגון גישה לנתונים קריטיים ולקניין רוחני."

Proofpoint ו- Illusive תספקנה ביחד אבטחת זהות מקיפה, כחלק מפלטפורמת ההגנה מפני איומים של Proofpoint הכוללת:

גילוי ותיקון אוטומטי של פגיעויות זהות לפני שתוקפים מנצלים אותן, עם Illusive Spotlight: עם ארכיטקטורה נטולת תוכנות קצה, Illusive Spotlight מספקת נראות חסרת תקדים לזהויות פגיעות. על ידי סריקה של מבני ספריות (למשל, Active Directory), פתרונות ניהול גישה מועדפת (PAM), נקודות קצה, שרתים ושירותים, נחשפים הפערים בין מדיניות אבטחת הזהות של הארגון לבין המציאות בסביבה שלו.

גילוי ותגובה לאיומי זהות, לעצירת הסלמה של ניצול הרשאות ותנועה בתוך הארגון לעבר נכסים קריטיים, עם Illusive Shadow: בניגוד לטכנולוגיות הטעיה אחרות שפורסות סוכנים או 'מלכודות דבש' ועלולות לעבור הטיה או ניצול על ידי התוקף, הארכיטקטורה נטולת תוכנות הקצה של Illusive Shadow מונעת מהתוקף לזהות אותה והיא הוכחה כבלתי מנוצחת ביותר מ-150 תרגילי צוות אדום. היא מאפשרת לארגונים להאיץ גילוי איומים על ידי זיהויים, בהתבסס על אינטראקציה של התוקף עם ההטעיות, ולא על סמך בקרות הסתברותיות המבוססות על חתימות או התנהגויות.

"כרגע די פשוט עבור תוקף להפוך זהות אחת שנפגעה לאירוע כופר או זליגת נתונים כלל ארגוניים", אמר ריאן קלמבר, סגן נשיא בכיר לאסטרטגיית אבטחת סייבר, Proofpoint. "הרכישה של Illusive מחזקת את המחויבות של Proofpoint לחדשנות ולצמיחה, ומביאה לשוק טכנולוגיה שמקשה על עבודתם של גורמים זדוניים".

Proofpoint הינה חברה מובילה בתחום אבטחת הסייבר והתאימות (Compliance), אשר מגנה על הנכסים הקריטיים ביותר של ארגונים, מפני גורמי הסיכון הגדולים ביותר עבורם – אנשים. עם מגוון משולב של פתרונות מבוססי ענן, החברה מסייעת לארגונים ברחבי העולם לעצור איומי סייבר ממוקדים, להגן על הנתונים שלהם, ולחזק את מוכנות המשתמשים להתקפות סייבר. ארגונים מובילים בכל הגדלים, כולל יותר ממחצית מה- Fortune 1000, מסתמכים על Proofpoint בכדי להקטין את סיכוני האבטחה הקריטיים ביותר שלהם, בדוא"ל, בענן, במדיה החברתית ובאינטרנט. למידע נוסף: www.proofpoint.com

lllusive מגלה ומתקנת אוטומטית סיכוני זהות המנוצלים בכל תוכנות הכופר ובהתקפות סייבר אחרות. למרות ההשקעות בשיטות המומלצות להגנה על זהויות, כולל פריסת PAM ו-MFA, אחת מכל שש נקודות קצה ארגוניות טומנת בחובה סיכוני זהות שניתן לנצל. Illusive מקלה על צוותי אבטחה בקבלת נראות רחבה על הזהויות הפגיעות הפזורות על פני נקודות הקצה והשרתים של הארגון, ומאפשרת לבטל אותן או לפרוס טכניקות גילוי מבוססות הטעיה לעצירת תוקפים. Illusive השתתפה ביותר מ-150 תרגילי צוות אדום והשיגה מאה אחוזי הצלחה. הטכנולוגיה של החברה שהוקמה על ידי מומחי סייבר להגנה ברמת מדינה, זוכה לאמונן של חברות גלובליות גדולות בתחומי פיננסים, קמעונאות, תרופות ושירותים. למידע נוסף: www.illusive.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?