חברת F5 ממנה את רן כהן למנהל שותפים בישראל יוון וקפריסין

רן כהן צילום ניב קנטור
רן כהן צילום ניב קנטור

חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את רן כהן (48) למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו כהן יפעל לפיתוח השווקים והרחבתם באמצעות שותפים, מפיצים והשותפויות האסטרטגיות של החברה. בנוסף, כהן יהיה אחראי על פיתוח אסטרטגיות ערוצי ההפצה וכן על ניהול שיתופי הפעולה עם ספקי הענן השונים.

רן כהן הוא בעל 23 שנות ניסיון בתחום ההיי-טק, מהן יותר משבע שנות ניסיון בניהול שותפים. לפני הצטרפותו ל-F5, שימש כמנהל תחום האחסון בחברת Dell טכנולוגיות. במסגרת זו ניהל את אסטרטגיית המכירות ופרויקטים מיוחדים של מוצרי אחסון הנתונים. לפני כן שימש כמנהל מכירות ב-Dell טכנולוגיות וקודם לכן כמנהל מוצר, שותפים ומכירות לפתרונות F5 בחברת Computer C-data.

כהן הוא בעל תואר ראשון (B.A) בתקשורת ממכללת תל-אביב. הוא מתנדב בעמותות ובפעילויות חלוקת מזון לאוכלוסייה מבוגרת בתל אביב-יפו, ובחלוקת סלי חג לנזקקים.

F5 (NASDAQ: FFIV) מעניקה לעסקים, ספקי השירותים, הממשלות והמותגים הגדולים בעולם את החופש לספק בצורה מאובטחת כל יישום בכל מקום – בצורה מאובטחת. F5 מספקת שירותי יישומי ענן ואבטחת מידע המאפשרים לארגונים לאמץ את התשתית שהם בוחרים מבלי להקריב את המהירות והשליטה. למידע נוסף בקרו ב- f5.comובפייסבוק של F5 Israel.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?