חברת YouCC ממנה את רימון כהן למנכ"ל

רימון כהן משנה למנכל YouCC.צילום רונית לובצקי
רימון כהן משנה למנכל YouCC.צילום רונית לובצקי

חברת YouCC מקבוצת Octally, מובילה בשירותי אבטחת ענן בישראל, ממנה את רימון כהן למנכ"ל החברה. כהן (37), אשר שימש עד לאחרונה כמשנה למנכ"ל החברה, יוביל את אסטרטגית הגידול של החברה וחיזוק נוכחותה, על בסיס הניסיון הרב שצברה מאז כניסתה המוקדמת לשוק אבטחת הענן לפני כ-11 שנים. שמואל משעלי, מייסד החברה, אשר שימש עד לאחרונה כמנכ"ל, ימשיך להוביל את הפיתוח העסקי של החברה.

לכהן עשר שנות ניסיון בתחום ההייטק, מהן חמש שנים בתחומי הענן ואבטחת המידע. בתפקידו הקודם כמשנה למנכ"ל החברה, ניהל כהן את גופי המכירות, הפרייסיל וה-Delivery של YouCC, ובמסגרת זאת בנה ויישם את אסטרטגיית החברה בתחום אבטחת הענן. לפני הצטרפותו ל-YouCC, שימש כהן כמנהל תחום מכירות ENT בבזק בינלאומי, במסגרת זאת ניהל את כלל המגזרים, בהם המגזר הציבורי, הפיננסי, ההיי-טק והתעשייה. לפני כן שימש כמנהל המחלקה המסחרית בחברת טלדור תקשורת.

שמואל משעלי, לשעבר מנכ"ל YouCC ומנהל הפיתוח העסקי כיום אמר כי: "אני מברך על מינויו של רימון כהן למנכ"ל החברה. מאז כניסתו לתפקיד משנה למנכ"ל, רימון הוביל את החברה לצמיחה מואצת בהכנסות ובהרחבת מספר לקוחות החברה תוך הרחבת פורטפוליו השירותים ושיתופי פעולה עם ספקי הטכנולוגיה המובילים בעולם. רימון ימשיך למנף את הבידול המהותי של החברה, הבא לידי ביטוי במיקוד שירותי אבטחת מידע בענן ובחיבור בין עולמות הפיתוח לעולמות הענן הקלאסיים, להמשך התרחבותה בשוק אבטחת הענן".

רימון כהן, מנכ"ל YouCC אמר כי: "YouCC זוכה למוניטין יוצא דופן, המושך אליה לקוחות רבים מכלל הוורטיקלים, בזכות איכות השירות והניסיון המעמיק ורב-השנים שלה בפרויקטי ענן מגוונים. אני שמח להמשיך ולפתח את הפעילות העסקית של החברה ולקדם את אסטרטגית הגידול שלה, כדי לסייע ללקוחות להפיק ערך עסקי מקסימלי, לקדם חדשנות ולהבטיח הגנה מתקדמת למידע שלהם".

YouCC טכנולוגיות, מקבוצת Octally, מובילת תחום Cloud Security בישראל, מספקת שירותים מקצה לקצה בתחום ה- Cloud ומאפשרת טרנספורמציה דיגיטאלית מאובטחת ל- Cloud עבור ארגונים רבים.  מומחי החברה מלווים את לקוחותיה בכל שלבי תהליך המעבר לעולמות ה- Cloud, תוך תכנון ארכיטקטורה מאובטחת המבוססת על פתרונות Microsoft כמו גם פתרונות Best Of Bread ביניהם F5 ,Palo Alto, Semperis ואחרים, אשר מאפשרים הגנה מלאה על משאבי ונתוני הארגון.

בין השירותים שמציעה החברה אפשר למנות: פרוייקטי ,Cloud Security מיגרציה לסביבת Cloud, שירותים מנוהלים בעולמות ה- Cloud, פתרונות פיתוח ל- CRM Dynamics , מיקור חוץ ו- Professional Services  ל- Cloud. החברה היא שותפה של F5 , Palo Alto בדגש Cloud Security , שותפת זהב של Microsoft , משמשת גם כספקית Cloud מורשית מטעם Microsoft.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?