רונן סרור מונה לתפקיד סמנכ"ל מכירות וראש חטיבת ענן בחברתSmartX  

רונן סרור סמנכל מכירות וראש חטיבת ענן צילום סמארט איקס
רונן סרור סמנכל מכירות וראש חטיבת ענן צילום סמארט איקס

רונן סרור מונה לתפקיד סמנכ"ל מכירות וראש חטיבת ענן בחברת SmartX מבית טופ מערכות (Top Group). חברת SmartX הינה חברה בתחום שירותי ה- IT והענן, אשר הוקמה בשנת 2008, ובעלת ניסיון ומוניטין בקרב חברות Enterprise בישראל, כשותפה עסקית של יצרני מוצרים בתחום. החברה נרכשה לאחרונה על ידי טופ מערכות (Top Group), אחת מחברות התוכנה המובילות בישראל מזה 30 שנה, הנסחרת בבורסה ומעסיקה כ- 500 עובדים. כזרוע התשתיות, הענן והסייבר של קבוצת Top SmartX מקימה חטיבת ענן ורונן סרור יעמוד בראשה.

לרונן סרור ניסיון של למעלה משני עשורים במכירת טכנולוגיות לעסקים בתחומי ה- IT, אבטחת המידע, הקוד הפתוח והענן. בתפקידו האחרון שימש כסמנכ"ל מכירות של פתרונות ענן בחברת  CodeValue ולפני כן שימש כמנהל מכירות בכיר בחברות AllCloud ומטריקס וכ- Major Account Manger בטלדור וב- 012Smile.  

התפקיד כולל ניהול הפעילות, המכירות והפיתוח העסקי בחטיבת הענן בחברה, אחריות על שיתופי פעולה עם ספקיות הענן וחברות מוצרי ענן מובילות, המיוצגות על ידי החברה וכן גיוס שותפי מוצר חדשים המספקים מענים לאתגרים הקיימים והעתידיים לחברות וארגונים הצורכים שירותי ענן.

"אני מברך את רונן על בחירתו לתפקיד ומאחל לו בהצלחה", אמר אלי ליאור, מנכ"ל SmartX. והוסיף:  "SmartX מתפתחת לעולמות מוצרי הענן, בשאיפה להיות שחקן מוביל של מוצרים ושירותים בתחום ולספק ערך מוסף ללקוחותינו בסביבת הענן שלהם. אין לנו ספק כי ניסיונו הרב של רונן במגוון תחומים המשתלבים עם תחומי מומחיותנו יסייעו לנו להגשים את החזון להעצמת היכולות הטכנולוגיות בקרב לקוחותינו הצורכים שירותי ענן בישראל, בעיקר בתחומי ה-Data וה-Cyber, לטובת שיפור ביצועים, חיסכון בעלויות וכן שרידות ואבטחה בענן, עם דגש על מענה לאתגרים בסביבות תשתיות ה-IT וה-R&D".

טופ מערכות (Top Group) מתמחה בפיתוח והטמעת תוכנה לארגונים הגדולים, החדשניים והמורכבים בישראל. עם לקוחותיה של החברה נמנים למעלה מ-2,500 ארגונים בתחומי התעשייה, הנדסה ותשתיות, תקשורת, בנקאות ופיננסים, בטחון, המגזר הציבורי, ההייטק ועוד.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?