נתיבי ישראל יעבירו צילומי דרכים בדור 5 באמצעות SecFlow של רד

אודי_קשקש מנכל רד צילום דוד גארב

במסגרת פיילוט חדש של חברת RAD ונתיבי ישראל, כל שידורי הווידאו החיים של מצלמות הדרכים של נתיבי ישראל יועברו בזמן אמת על גבי רשת  5G באמצעות פתרון ה-SecFlow של RAD, מה שיאפשר הוספה מהירה של מצלמות רבות נוספות ללא תלות בזמינות של סיבים אופטיים. הפרויקט יבוצע באמצעות מערכת SecFlow של רד.

מעל 200 מצלמות תנועה פרושות כיום בכבישי ישראל לצורך פיקוח ובקרה של תשתית הכבישים והתנועה והן מחוברות על גבי סיב אופטי. העובדה שבאתרים חדשים רבים בהם היה רצוי להתקין מצלמות לא קיימת כיום תשתית סיבים אופטיים מעכבת הוספת מצלמות נוספות.

חברת RAD נבחרה על ידי משרד התקשורת ורשות החדשנות לביצוע פיילוט בשיתוף חברת נתיבי ישראל (נת"י) על גבי תשתיות הדור החמישי 5G בסלולר. הפיילוט יתקיים במסגרת תוכנית שמטרתה הרחבת השימוש ברשת הדור החמישי בישראל ופיתוח יישומים מתקדמים לשיפור תשתיות התקשורת. 

ה-SecFlow של רד הוא Industrial IoT Gateway שזכה במספר פרסי חדשנות בינלאומיים בתחום האינטרנט של הדברים (IoT). הוא מיועד לרשתות אוטומטיות רחבות היקף בערים חכמות ובתחומי אנרגיה חכמה, תעשייה מקושרת בקרה ואוטומציה.

SecFlow של רד מחבר ומאחד בצורה מאובטחת מידע הנשלח ממונים חכמים, חיישנים, אמצעי בקרה ומדידה, מצלמות טלוויזיה במעגל סגור ומכשירים נוספים על כל רשת שהיא, תוך יכולת לנטר את פעולת כל המערכות המחוברות לרשת עם ניהול אחוד ואפשרות לתגובה מהירה לאיומים ברשת.

״רד פעילה מאוד בתחומי האינטרנט של הדברים ו-G5 והפיתוחים שלנו מושכים עניין רב בכל העולם בזכות החדשנות שהם מביאים״, אמר אודי קשקש, מנכ״ל ונשיא חברת RAD. ״הבחירה ב-RAD היא הצבעת אמון בטכנולוגיה שלנו. הדור החמישי בסלולר מביא עימו מהפיכה בתעשייה, בתחבורה, בתשתיות העירוניות בעסקים ואני וכל עובדי החברה שמחים לשמש כ׳קטר׳ שיסייע בהנעת תעשיית ההייטק הישראלי״.

להערכת משרד התקשורת מדובר בטכנולוגיות שהצלחתן מהווה "Game Changer" כלכלי אמיתי ומנוע צמיחה משמעותי לכלכלה הישראלית. הפיתוחים החדשים בטכנולוגיית הדור החמישי צפויים להיות חוד החנית של הטכנולוגיות החכמות בשנים הקרובות והביקוש אליהם צפוי לגדול בכל העולם.

לחברת RAD 40 שנות חדשנות, נוכחות עולמית משמעותית ביותר מ -150 מדינות והתקנות של מעל 16 מיליון מוצרים, ל- RAD ניסיון מוכח של מתן ערך וטיפול בצרכי הלקוחות.  RAD היא חברה בקבוצת RAD המייצגת הכנסות שנתיות של 1.5 מיליארד דולר ומובילה עולמית בתחום פתרונות תקשורת.

בתמונה אודי קשקש מנכ"ל RAD צילום דוד גארב

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?