שירלי תמרי מונתה להוביל את מערך הדליברי במרכז הפיתוח של סייבריזן

שירלי תמרי צילום אילן בשור
שירלי תמרי צילום אילן בשור

סייבריזן הודיעה על מינויה של שירלי תמרי ל-VP R&D Delivery, אשר מביאה עמה 18 שנות ניסיון טכנולוגי בעולמות הפיתוח, הדאטה והתשתיות. שירלי תוביל את תחום ה-Delivery  במטרה למקסם את יכולות הפרודקשיין של צוותי הפיתוח השונים, לצד ניהול תהליכים של צוותי Platform Services ומנהלי פרויקטים.

בתפקידה הקודם כיהנה שירלי כ-CTO בחברת הסטארטאפ PayKey, שם ניהלה את צוותי הפיתוח והובילה את יישום החזון הטכנולוגי של החברה. בעברה תפקידי ניהול בכירים נוספים, ביניהם  VP R&D בחברת coing.co ו- R&D Director בחברות LivePerson, Amdocs. שירלי בעלת תואר ראשון במדעי המחשב.

ליאור מוזל, Chief Engineering Officer בסייבריזן מסר: "הצטרפותה של שירלי למרכז הפיתוח של סייבריזן תתרום לחיזוק הקשר ומיקסום ההצלחה של מחלקות הפיתוח השונות, לצד החיבור שלהן לארגון המכירות, חוויית הלקוח וללקוחות עצמם. היום עם קצב השינויים בשוק ישנה חשיבות עליונה לראיה מרחבית, יכולות ביצוע בקצב גבוה, סגירת מעגל מהירה מול לקוחות ורמה מקצועית בלתי מתפשרת. אני מברך על הצטרפותה של שירלי ומאחל לה הצלחה רבה בתפקידה החדש".

שירלי תמרי מסרה: "אני גאה להצטרף לחברה גלובלית מובילה בתחום הסייבר ההגנתי, שנמצאת בצמיחה מתמדת. סייבריזן עושה שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ומורכבת מאנשים מקצועיים וייחודיים. מטרתי להוביל ולמקסם את יכולות הדילבור של החברה".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?