שלומי חנני מונה לסמנכ"ל הכספים של EdgeConneX GDC ישראל

שלומי חנני צילום אייל טואג
שלומי חנני צילום אייל טואג

GDC Israel EdgeConneX (לשעבר גלובל דטה סנטר), המפעילה מתקני דטה סנטר מתקדמים בהרצליה פיתוח ובפתח תקווה, הודיעה על מינויו של שלומי חנני לסמנכ"ל כספים של החברה בישראל. EdgeConneX רכשה את גלובל דטה סנטר הישראלית באוגוסט 2021 וצרפה את הדטה סנטרים שלה בהרצליה פיתוח ובפתח תקווה לפלטפורמה הבינלאומית של EdgeConneX המקיפה 50 דטה סנטרים הפרוסים ב-40 מדינות. בין הארגונים שמתארחים במתקני GDC Israel  EdgeConneX נמנים חברות ענק רב לאומיות, גופים מוסדיים, גופים ממשלתיים, חברות היי טק וארגונים גדולים נוספים.

שלומי חנני הוא בעל תואר ראשון בראיית חשבון וכלכלה מהאוניברסיטה העברית בירושלים ותואר MBA בניהול כספים מאוניברסיטת תל אביב. את דרכו המקצועית החל לפני כ-20 שנה כמבקר כספים בכיר בחברת KPMG ישראל שבה רכש ידע רב במימון תאגידים, ניהול כספים, אנליטיקה, תקנים בינלאומיים של דוחות פיננסיים ועוד. לפני שהצטרף ל-EdgeConneX שימש חנני כסמנכ"ל הכספים של קבוצת כנס ולפני כן כסמנכ"ל כספים של מספר חברות ממגוון מגזרים וביניהם: חברת LivePerson ממגזר ההיי-טק, חברת Covidein – Medtronic מהמגזר הרפואי, חברת DSV מתחום השינוע הבינלאומי והלוגיסטיקה ועוד.

משה לסמן, מייסד גלובל דטה סנטר ומנכ"ל GDC Israel  EdgeConneX: "הרכישה של גלובל דטה סנטר על ידי EdgeConneX האיצה את התרחבות הפעילות העסקית שלנו בישראל, את התרחבות התשתית המקומית ואת הפריסה של ארגונים ישראליים בדטה סנטרים של EdgeConneX ברחבי העולם. לשלומי חנני, שצבר ניסיון וידע עשירים בניהול כספים בינלאומי בתפקידי מפתח , יהיה תפקיד מרכזי בפן האסטרטגי, האופרטיבי והכספי של התרחבות עסקית זו בארץ וברחבי העולם".    

גלובל דטה סנטר הוקמה ב-2013 על ידי משה לסמן בשיתוף ובגיבוי פיננסי של קבוצת ויולה. לסמן כיהן בעבר כמנהל חטיבת ה-Outsourcing ב-IBM ישראל וכמנהל HP Global Services בישראל. הדטה סנטרים בהרצליה פיתוח ובפתח תקווה עומדים בתקן הגלובלי Tier 3 Uptime שאומץ על ידי הדטה סנטרים המתקדמים בעולם.

EdgeConneX היא ספקית גלובלית של מגוון פתרונות דטה סנטרים, ובכללם מתקני Hyperlocal, Hyperscale, דטה סנטרים ייעודיים למטרה או לפי מפרט מוזמן. החברה עובדת בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות כדי להציע חלופות של מיקום, גודל וסוג של מתקנים. EdgeConneX מספקת גמישות, קישוריות, קרבה גאוגרפית וערך, היא מובילה עולמית בשירותי דטה סנטר בכל מקום, בכל זמן ובכל גודל, למגוון רחב של תעשיות, ובכללן: תוכן, ענן, רשתות, גיימינג, תעשיית הרכב, SaaS, IoT, מחשוב עתיר ביצועים (HPC) ועוד. EdgeConneX מאפשרת ללקוחות להעצים את מחשוב הקצה ברשת שלהם.

למידע נוסף בקרו ב-www.edgeconnex.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?