חברות הסלולר מציעות חבילות לשארם א שייח וסיני

הסכמי נדידה בסיני צילום Pixabay
הסכמי נדידה בסיני צילום Pixabay

היום יצאו טיסות ישירות של חברות תעופה ישראליות לשארם א שייח במצריים. במקביל, חברות הסלולר יצאו עם חבילות מיוחדות של שיחות וגלישה סלולרית לתיירים הישראליים אשר טסים למצריים.

עם פתיחת הטיסות לשארם א-שייח ורגע לפני חופשת הפסח, חברת פלאפון תציע לראשונה חבילת חו"ל ייעודית למצרים, זאת לאחר שבשנים האחרונות לא היה פתרון תקשורת נוח לנופשים במדינה. חבילת חו"ל למצרים הכוללת 2GB גלישה + 100 דקות שיחה + 100 הודעות SMS תמכר ב-195 שקלים

"לקראת הפסח ואחרי שנתיים של קורונה, לצד הגידול המשמעותי בטיסות הישראלים לחו"ל אנו רואים עלייה בביקושים לחבילות סלולר. בעקבות בקשות מצד לקוחות שמתכוונים לטוס למצרים, עם פתיחת הטיסות לשארם א-שיח, עשינו מאמצים רבים לחתום על הסכמי התקשרות עם המפעיל במצרים במהירות האפשרית. מדובר ביעד שעל פי ההערכות צפוי להיות פופולרי מאד בשנים הקרובות" מסביר דרור בהט, סמנכ"ל השיווק של פלאפון, yes  ובזק בינלאומי.

חברת סלקום משיקה מגוון חבילות גלישה שונות לסיני באזורים: שארם אל שייח, דהב, נואייבה וטאבה (לא בכל מצריים). הרכב החבילות שונה וכלל החבילות מוצעות לבחירות הלקוח.

בין החבילות לדוגמא חבילת גלישה של 4GB עולה 199 שקלים וחבילה של 2GB גלישה עולה 149 שקלים. החבילות הן לתקופה של 14 ימים. חבילה נוספת היא חבילה בהרכב של ארבעה ג'יגה, 50 דקות שיחה ו- 50 הודעות במחיר של 199 שקלים. חבילה של 50GB גלישה, 250 דקות שיחה ו-250 הודעות SMS תעלה 299 שקלים.

בחברת סלקום מציינים כי השקת חבילות הגלישה הצליחה לאחר שנים שבהם לא היו למפעילים הישראליים הסכמי רומינג עם חברות במצריים. חברת סלקום הצליחה להגיע להבנות עם אורנג' מצריים ופתיחת הרומינג התאפשרה הודות למאמצים ולסיוע של שר התקשורת יועז הנדל.

חברת הוט מובייל מציעה חבילת גלישה בשארם א שייח במחיר של 189 שקלים לחבילה של 3GB.

נודע כי חברת פרטנר צפויה להציע חבילה בימים הקרובים בכל מצריים. על פי הערכות יעמוד המחיר על 199 שקלים לחבילת גלישה של 5GB.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?