חברת Stor.ai תשתף פעולה עם F5 בפתרונות אבטחת מידע ברשתות שיווק

דניאל אלפרוב צילום יחסי ציבור
דניאל אלפרוב צילום יחסי ציבור

חברת Stor.ai, המציעה פתרון מסחר דיגיטלי מקיף לרשתות שיווק וקמעונאים, משיקה שיתוף פעולה עם חברת F5, מובילה עולמית באבטחה והעברת יישומים בסביבות רב ענניות, כדי לספק פתרונות אבטחת מידע ברשתות שיווק באמצעות Firewall בשכבת היישומים עם יכולות WAF מתקדמות (Web Application Firewall) להגנה על פלטפורמות מסחר אלקטרוני.

שילוב של למידת מכונה, זיהוי איומים חכם ומומחיות עמוקה ביישומים, מאפשר לקמעונאים, המשתמשים בפלטפורמה של Stor.ai, לפרוס מנגנוני הגנה מתקדמים כדי להגן על פתרון המסחר האלקטרוני שלהם מפני התקפות זדוניות פוטנציאליות במהירות ובצורה חלקה.

פלטפורמות מסחר אלקטרוני הפכו למטרה קריטית עבור תוקפים, מאחר שהנתונים שהן צוברות כוללים בדרך כלל כמויות גדולות של מידע אישי ורגיש (PII), הנחשב בעל ערך רב לתוקפים, המחפשים הזדמנויות לנצל נקודות תורפה.

עם זאת, באופן היסטורי, לקמעונאים רבים חסרו האמצעים ליישם יכולות אבטחת מידע מתקדמות, בין אם בשל עלויות גבוהות, מומחיות טכנולוגית לא מספקת או תהליכי הטמעה ארוכים. באופן מסורתי, לקמעונאים לא היה פתרון מקיף המאפשר להם לשלב אבטחת מידע בתוך פלטפורמות המסחר האלקטרוני הקיימות שלהם.

שיתוף הפעולה של Stor.ai עם F5 בפתרונות אבטחת מידע ברשתות שיווק מגשר על הפער ומאפשר לקמעונאים לבנות יכולות מסחר אלקטרוני ואבטחת מידע במקביל. שיתוף הפעולה מאפשר אינטגרציה מובנית, זמן הטמעה מצומצם, עלויות נמוכות יותר ועדכונים שוטפים של קוד ותשתית, כך שלא יהיו שיבושים ביכולת שלהם לנהל את העסק.

חברת Stor.ai ממנפת כעת את יכולות F5 Distributed Cloud WAF, על מנת לספק לרשתות השיווק ולקמעונאים, המשתמשים בפתרון הדיגיטלי שלה, את היכולת להגן על פתרון המסחר האלקטרוני שלהם מפני התקפות, לפני ששחקנים זדוניים פורצים לתשתית שלהם. יכולות WAF אלו מבטיחות שתעבורה לגיטימית לא תיפגע על ידי רה-קונפיגורציה אוטומטית של בקשות בזמן אמת ללא התערבות אנושית.

ה-WAF עוקב אחר כל בקשה שהאפליקציה מקבלת ואחר התגובה המתאימה שלה בכל הצמתים שבהם משתמשים מקיימים עמה אינטראקציה. גישה זו עוזרת לזהות כל פעילות חשודה וזדונית, להתריע על האקרים, למזער את הסיכון לדליפות נתונים ולמנוע כל סוג של נזק.

"האצת הטרנספורמציה הדיגיטלית במהלך המגיפה, לצד אימוץ והרחבת המסחר האלקטרוני בענף הקמעונאות, הגדילו את היקף האיומים איתם מתמודדות חברות בתחום זה", אמר גלעד גלובן, סמנכ"ל הטכנולוגיות ב-Stor.ai. "אנו שמחים לשתף פעולה עם F5 כדי להציע 'אבטחת מידע-כשרות', הטובה ביותר מסוגה, שכן אנו מחויבים לסייע לקמעונאים להגדיר אתרים יעילים ומאובטחים ולשמור על המערכות מוגנות בכל עת. עם Distributed Cloud WAF של F5, קמעונאים יכולים לשמור בבטחה על הנוכחות שלהם און ליין, לצמצם את איום הגניבה, להגן על שורת הרווח שלהם ולהציע אבטחה משופרת לשותפיהם המוערכים ביותר – הלקוחות שלהם".

"אבטחת מידע נמצאת במצב מתמיד של אבולוציה, ואנו גאים להציע חדשנות עם חברות כמו Stor.ai כדי לאפשר להן להתמקד בחוויית הלקוח ולא באיומי אבטחה פוטנציאליים ובמורכבות הנלוות להם", אמרה דניאל אלפרוב, מהנדסת פתרונות במגזר הפיננסי והפינטק בחברת F5. "ה-WAF הוא כלי רב עוצמה המסייע בצמצום החשיפה לפגיעויות. עם מספר גדל והולך של התקפות סייבר מתוחכמות, המשפיעות על מגוון הולך ומתרחב של ענפים, חברות חייבות לצייד את הלקוחות באבטחת יישומים כאמצעי הכרחי לצמיחה ושמירה על העסק שלהן."

חברת Stor.ai נוסדה כדי לענות על דרישות הטרנספורמציה הדיגיטלית של רשתות השיווק והקמעונאים על ידי שילוב מעורבות דיגיטלית של לקוחות בכל נקודות המגע בפלטפורמה אחת. בעבר, רכישת מצרכים און ליין התקיימה בנפרד מהחוויה בחנות, וכתוצאה מכך נוצרה חווית קנייה לא עקבית, המאופיינת בנקודות מגע דיגיטליות שונות. ממסחר אלקטרוני מותאם אישית ועד איסוף אופטימלי, Stor.ai תומכת בקמעונאים המבקשים לפתח את חווית הלקוח שלהם, תוך שמירה על בעלות הנתונים, המותג ונאמנות הלקוחות שלהם בעידן הדיגיטלי החדש.

הפרויקט ב-Stor.ai בוצע בשיתוף פעולה עם זברה טכנולוגיות, המפיץ המקומי של F5, כאשר תמיכה נוספת מגיעה מאואזיס, שותפת פלטינום של F5.

"הפרויקט מאפשר ל-Stor.ai לספק ללקוחותיה שירות מקצה לקצה, עם אבטחת מידע מתקדמת, הניתנת לניהול, הן במהירות והן בפשטות", אמר עדי ארביב, מנהל מכירות ושותפים F5 בזברה טכנולוגיות. "היכולת לספק שירותי אבטחת מידע על פי דרישה, במגוון סביבות ותשתיות, מעניקה ל-Stor.ai ערך מוסף אדיר, כמו גם את היכולת להציע שירותי F5 נוספים בעתיד, עם שירותי התמיכה הניתנים על ידי אואזיס. יחד, אנו מספקים ערך עסקי מרבי ופלטפורמה לחדשנות נוספת".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?