פורטק תפיץ את Swimlane בישראל

אלון יעקב צילום נדב כהן יונתן
אלון יעקב צילום נדב כהן יונתן

חברת פורטק (ForeTech) חתמה על הסכם הפצה חדש עם חברת Swimlane, ספקית של פתרונות אבטחה אוטומטים ל-low-code, המדורגת בין 25 חברות הסייבר עם הצמיחה הגבוהה יותר, במסגרת רשימת ה- 500 Technology Fast של דלויט, לשנת 2022.

במסגרת ההסכם פורטק ו-Swimlane יספקו יחד פתרונות אבטחה, אשר יסייעו ללקוחות לאתר ולהגיב לאיומי אבטחה, בצורה מהירה יותר ויעילה יותר. השימוש בפלטפורמת האבטחה של  Swimlane ל- low-code יאפשר ללקוחות לתחזק אופרציית אבטחה זורמת ואוטומטית, ויפחית את הסיכון הטמון בטעויות אנוש, תוך שיפור כללי של רמת האבטחה. לקוחות Swimlane חוסכים בממוצע 160 אלף דולר לחודש, כתוצאה משימוש בפתרון. 

"אנו נרגשים לשתף פעולה עם פורטק ולהביא את היתרונות של מערכת אבטחה אוטומטית ל- low-code ליותר לקוחות בישראל" אמר טובי ואן דה גריפט, סמנכ"ל  Swimlane ב- EMEA. "יחד נספק ללקוחות את הכלים שהם צריכים לאתר ולהגיב למקרי תקיפה ואבטחה בזמן אמת."

"שיתוף הפעולה עם Swimlane יאפשר לנו  להרחיב את היצע פתרונות האבטחה האוטומטים שאנו מייצגים ולשרת טוב יותר את לקוחותינו" אמר אלון יעקב, מנכ"ל פורטק. "אנו מאמינים כי שיתוף הפעולה  יאפשר לנו להביא ערך רב יותר ללקוחות ולסייע להם לעמוד איתנים בפרץ איומי האבטחה."

פורטק (ForeTech) היא חברה להפצת פתרונות בתחום אבטחת מידע וסייבר. החברה נוסדה ב- 2006 על ידי אלון יעקב, אשר עומד בראשה גם היום. החברה מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים, לרבות: יעוץ, הטמעה, הדרכה ותמיכה. בין לקוחותיה: משרדי ממשלה, גופים ביטחוניים, גופי בריאות, חברות תקשורת, פיננסים, תעשייה והייטק מן המובילים בישראל.

לאתר החברה: www.fore-t.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?