פלייטיקה משיקה משחק סטוריטלינג חדש Switchcraft

Switchcraft key Art 1024x500. Image credit Wooga Playtika

חברת Playtika הכריזה על השקה גלובלית של משחק חדש Switchcraft, אשר פותח על ידי סטודיו המשחקים שלה בברלין, Wooga, המובילה בסטוריטלינג וחיבור נרטיבים למשחקי קז'ואל. Switchcraft הוא משחק סטוריטלינג המשלב עלילות וסיפורים אינטראקטיביים עם מכניקה משחקית של Match 3.

עם השקתו, יאפשר המשחק לפלייטיקה להרחיב את מגוון המוצרים שלה ואת מאפייני הקהל באחד התחומים הפופולריים ביותר בעולם הגיימינג היום, תחום ה-Match 3. המשחק הושק בכל העולם על הפלטפורמות של  iOS ואנדרואיד ויהיה זמין להורדה באנגלית וב-12 שפות אחרות.

במהלך המשחק נדרשים המשתתפים להביא לפתרון תעלומה . גיבורת המשחק היא אישה צעירה, ביילי וורד, שחיה בעיירה קטנה במסצ'וסטס בארצות הברית. ביילי מובילה את השחקנים למסע מפותל מלא אתגרים ואינטראקציות. Switchcraft מתבסס על הניסיון הארוך וההיסטוריה המוצלחת של Wooga ביצירת משחקים עם נרטיב עשיר, כדוגמת June's Journey.

התמה המופיעה לכל אורכו של משחק Switchcraft, מוסיפה דינמיקה ואלמנטים בלתי צפויים לסיפור ולוקחת את השחקנים למסע של חיפושים ותגליות, כשהם בוחרים לעצמם מסלולים המשתנים לפי התפתחות העלילה. המשחק אימץ סגנון גרפי אומנותי וחדשני, ולכל אורכו משולבים סיפוריהם של דמויות מקשת רחבה של עמים, מגדרים וכן בעלי מוגבלויות, ובראשן עומדת דמות נשית חזקה. מגוון הדמויות הוא אלמנט ייחודי ביחס למשחקי Match 3 אחרים.

הדמות הראשית במשחק ביילי וורד צילום Wooga Playtika

רוברט אנטקול, מייסד, מנכ"ל ויו"ר פלייטיקה אמר כי "ההשקה הגלובלית של Switchcraft מוסיפה עוצמה לשנה המרשימה שעשינו בפלייטיקה, שנה שהתחילה בהנפקת החברה בינואר. Wooga הוא סטודיו ייחודי המאופיין ברמה גבוהה של מומחיות אומנותית במשחקים אותם הוא מפתח, ההישג הזה הוא אבן דרך חשובה עבורו. השקת המשחק היא מהלך משמעותי עבור פלייטיקה, והיא חלק מההתמקדות האסטרטגית שלנו בפיתוח משחקים חדשים".

התמחות Wooga בסטוריטלינג תאפשר את הרחבת  אוכלוסיית ה-Match 3, שתתווסף לבסיס המשתמשים החודשי הפעיל של פלייטיקה, המונה 36 מיליון שחקנים ברחבי העולם.

בתמונה: הדמויות במשחק צילום Wooga Playtika

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?