שורת מינויים בהנהלת TailorMed הישראלית

נעמה גבע צילום ניקול דה קאסטרו
נעמה גבע צילום ניקול דה קאסטרו

 TailorMed, סטרטאפ טכנולוגי המסייע  לארגוני בריאות וחולים להסיר חסמים פיננסיים לטיפול, הודיעה על מינויים חדשים לצוות הניהולי שלה. החברה מינתה את נעמה גבע לתפקיד ה- CFO, וינס קינג לתפקיד הChief commercial Officer ונועה ענבר-הרשקוביץ לסמנכ"לית משאבי אנוש –  VP People.

נעמה גבע בעלת למעלה מעשר שנים של ניסיון בניהול מחלקות פיננסיות בסטארט-אפים. לפני שהצטרפה ל-TailorMed, כיהנה כסמנכ"לית כספים במשך  ארבע שנים בחברת-Deep Instinct, חברת אבטחת סייבר גלובלית שגייסה יותר מ- 200 מיליון דולר ומעסיקה למעלה  מ-300 עובדים. במסגרת תפקידה תקים תשתית פיננסית ועסקית לתמיכה בצמיחה המהירה של החברה.        

ויניס קינג עבד ב 20 השנים האחרונות במספר חברות Healthcare צומחות. לאחרונה, שימש CCO  של חברת SCL שנרכשה על ידי R1 RCM. ויניס קינג יוביל את המכירות, השיווק ושותפויות אסטרטגיות כדי להאיץ את צמיחת החברה.

נועה ענבר הרשקוביץ בעלת 15 שנות ניסיון במשאבי אנוש גלובליים הן בסטארט-אפים והן בארגונים גלובליים. נועה מילאה תפקידי ניהול משאבי אנוש שונים, האחרון שבהם באמזון. בתפקידים אלה תמכה  נועה בצמיחת החברה, בארגון ובפיתוח כוח העבודה ושימשה כיועצת ניהולית. נועה תוביל את כל הפעילויות הקשורות למשאבי אנוש ותסייע בגיוסי כח האדם.

TailorMed הוקמה מתוך שליחות לסייע למטופלים לפתור את האתגרים הפיננסיים לקבלת טיפול רפואי, ומתמקדת בלאפשר לכל המטופלים בכל המצבים הרפואיים לעמוד בעלות הטיפול. הפלטפורמה של טיילורמד מזהה באופן אוטומטי מטופלים שעשויים להתמודד עם קשיי מימון ורושמת אותם לתוכניות מימון כגון: תרופות חלופיות, סובסידיות ממשלתיות, משאבים מדינתיים וקהילתיים, קרנות מותאמות למחלות ספציפיות ותוכניות נוספות. עבור המטופלים הפלטפורמה מצמצמת את ההשתתפות העצמית ומונעת מקרים בהם מטופלים נמנעים מקבלת טיפול בשל עלותו הגבוהה. עבור ספקי השירותים הרפואיים טיילורמד מפנה את העזרה הפיננסית ומתאימה אותה למטופלים בצורה יעילה ועונה לצרכים הרפואיים של מטופלים בעת הטיפול.

TailorMed הכריזה לאחרונה גיוס של 25 מיליון דולר בסבב שכלל משקיעים אסטרטגיים חדשים סיטי, קרן ההשקעות של האגודה האמריקאית למלחמה בסרטן, BrightEdge, ושלוש קבוצות הון סיכון של מערכות בריאות: פרובידנס ונצ'רס, שהובילה את הסבב, OSF Ventures ו-UnityPoint Health Ventures. 

"התוספת החדשה לצוות שלנו מוסיפה למומנטום שאנחנו צוברים בשוק", אומר שרוליק דבורסקי, מנכ"ל ומייסד שותף של TailorMed. "אני שמח שבזכות התרבות הארגונית שלנו, אנחנו ממשיכים להוסיף טאלנטים איכותיים המצטרפים לחזון שלנו להנגיש את הטיפול הרפואי."

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?