טל רותם מונה לתפקיד VP Latin America & South EMEA בחברת Zadara

טל רותם VP latin America & south EMEA צילום - Zadara
טל רותם VP latin America & south EMEA צילום - Zadara

חברת ענן הקצה Zadara מודיעה על מינויו של טל רותם לתפקיד VP Latin America & South EMEA. במסגרת תפקידו החדש, יהיה אחראי טל רותם על קידום פעילות החברה בטריטוריות  שאותן ביסס וקידם במהלך השנים האחרונות והביא לתוצאות עסקיות הכוללות גידול מכירות וגיוס שותפים ולקוחות חדשים.

עם ההודעה על המינוי אמר טוני קרייתון, CRO  Zadara: "טל הוא כוכב עולה ב-Zadara ואני בטוח שיוביל את התפתחות החברה באזורים גדולים וחשובים אלה בהצלחה רבה. טל הצליח בשנה החולפת לקדם ולהוציא אל הפועל את חזונה של החברה ביצירת ה-Federated Edge, רשת עולמית המחברת חברות וארגונים לשירותי ענן בקצה (Edge Cloud) במאות מרכזי נתונים בעשרות ערים ברחבי העולם וגם באמריקה הלטינית, כאשר התוכנית שלנו היא לתת מענה ענן קצה מהיר וכלכלי בכ-1000 ערים מרכזיות בעולם."

בנוסף, טל גם ממונה על פעילות החברה במרוצי פורמולה 1 שיערכו השנה גם במקסיקו ובברזיל. Zadara היא נותנת חסות וספקית הענן הרשמית של קבוצת אלפא רומיאו בפורמולה 1 – Alfa Romeo F1 Team ORLEN.

טל רותם הצטרף לחברת Zadara לפני כ-4 שנים ושימש לפני המינוי הנוכחי כמנהל המכירות של החברה באזור אמריקה הלטינית ו-South EMEA. טל הצטרף לחברה לאחר 12 שנה בהן עבד בחברת אינטל במגוון תפקידים בתחומי ההנדסה, המכירות והפיתוח העסקי. טל רותם הינו בעל תואר ראשון בפיזיקה והנדסת אלקטרוניקה ותואר שני במנהל עסקים (MBA) מאוניברסיטת תל אביב.

פלטפורמת הענן של Zadara (ZCP), הפועלת מאז 2011, מפשטת את המורכבות התפעולית באמצעות הקצאת תשתית אוטומטית מקצה לקצה של משאבי מיחשוב, אחסון ורשת. מערך החומרה/תוכנה של Zadara, המוכן לשימוש מאפשר להציע פתרונות מקומיים ופתרונות הזמינים באמצעות ספקי ענן וקולוקציה בשילוב עם המודל של תשלום על פי צריכה, מסייע לחברות להשיג גמישות וזריזות, בלי להתפשר על התכונות והפונקציונליות הדרושות לצוותי IT ארגוניים. Zadara פועלת בכל רחבי העולם, כולל עננים במאות מרכזי נתונים אצל שותפי ענן ציבוריים ופרטיים, עם צוות מומחים המספק שירותים ותמיכה מסביב לשעון. החברה היא ספקית הענן הרשמית של Alfa Romeo F1 Team ORLEN באליפות העולם פורמולה 1. המטה של Zadara נמצא באירוויין שבקליפורניה, והיא מחזיקה בסניפים בסיירנססטר (בריטניה), בטוקיו, בתל אביב ,יקנעם (ישראל) בנגלור (הודו) ובסאו פאולו. 

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?