קבוצת הייעוץ הבינלאומית Tefen פתחה חברת בת חדשה בתחום התשתיות

מלי ביצור פרנס צילום q elite

קבוצת Tefen פתחה חברה חדשה בשם Tefen תשתיות וטכנולוגיות, אשר תספק שירותי ייעוץ בתחומי איפיון ופיתוח מערכות ומיקור חוץ של מערכי תחבורה, אחזקה PMO ותנועה ותתמקד במגה פרויקטים.

Tefen בחרה באלכס מלייב לנהל את פעילות החברה, ושכרה קומת משרדים נוספת במשרדים הראשיים שלה בבית דגן בשטח של 1500 מ"ר וצפויה לפתוח משרדים נוספים בדרום הארץ. 

אלכס מלייב (49, נ+4) אל"מ במילואים כיהן כראש מחלקת המטה של החטיבה הטכנולוגית, ובין היתר היה אחראי על הטמעת החדשנות. שימש גם כמפקד המרכז לציוד לחימה וחלפים, האחראי על ניהול שרשרת האספקה לכלל יחידות היבשה, וכמפקד המפעל לייצור טנקי המרכבה והנמר, שימש כמנמ״ר החטיבה הטכנולוגית ועוד.

בשנה האחרונה היה אלכס מלייב סמנכ״ל הטכנולוגיות והתפעול של דן תחבורה ציבורית והתמחה בתכנון, ניהול ותפעול מערכי תחבורה מתקדמים ובאיתור והטמעת אקסלרטורים טכנולוגיים. מלייב יזם ומוביל תוכניות חברתיות וחינוכיות מגוונות ומתנדב בעמותת ״מומנטום״. הוא בעל תואר ראשון בהנדסת תעשיה וניהול התמחות במערכות מידע ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בן גוריון.

לדברי מלי ביצור פרנס מנכ"לית ובעלים Tefen החברה החדשה נפתחה בעקבות הפעילות המאמירה של הקבוצה בעולמות התשתיות והטכנולוגיה בישראל, באיחוד האמירויות ובקרוב גם בבחריין, והיא צופה שתוך שנתיים החברה החדשה תתרחב אף יותר ותעסיק כ- 100 עובדים נוספים.

"אלכס מלייב הוא בעל ניסיון עשיר בניהול מערכות מורכבות, באיתור ובהטמעת מנועי צמיחה ומנופי התייעלות ואין לי ספק שהוא יוביל את החברה בהצלחה ויהפוך אותה למספר 1 בתחומה" מוסיפה ביצור פרנס.

Tefen תשתיות תטפל בלקוחות הגדולים במשק ובהם נמל אשדוד, נמל חיפה, אלעל, תעשייה אווירית, רכבת ישראל, דן תחבורה, חיל הים, קבוצת עפיפי ועוד.

בדצמבר שנה שעברה Tefen פתחה חברת בת בדובאי אשר מהווה צינור לחברות ישראליות ואמירתיות, בפיתוח וקידום שיתופי פעולה עסקיים, השקעות, ויצירת הזדמנויות עסקיות. Tefen מפעילה גם את המכון לייצור מתקדם מטעם משרד הכלכלה, שהוקם בצפון בתקציב ממשלתי של עשרות מיליוני שקלים במטרה להטמיע חדשנות בתעשייה הישראלית. המכון מעניק סיוע בסבסוד למאות מפעלים, כדי שיישמו תהליכי ייצור מתקדמים שיאפשרו להם להגדיל את הפריון והרווחיות שלהם.

פתיחת החברה החדשה היא חלק מאסטרטגיית ההתרחבות של החברה לתחומים נוספים במטרה לספק ללקוחותיה מכלול שירותים משלימים וסל פתרונות רחב ומגוון בתחומי החדשנות, התשתיות והטכנולוגיות.

בתמונה: מלי ביצור פרנס צילום q elite

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?