טליט תקשורת הטמיעה את שירות הגיבוי והשחזור בענן של Commvault

איציק מנשה טליט תקשורת צילום יורי ורניק
איציק מנשה טליט תקשורת צילום יורי ורניק

טליט תקשורת (Telit Communications), אחת החברות המובילות בעולם בפתרונותIoT  וייצור חומרה למכשירים המבוססי IoT (האינטרנט של הדברים), מבצעת בימים אלו פרויקט להטמעת שירות הגנת הנתונים, הגיבוי והשחזור בענן מטאליק (Metallic) של קומוולט (Commvault) עבור סביבת Office 365 של הארגון. הפרויקט החל במהלך חודש יולי 2022 ונמצא בהליכי סיום בימים אלה. הגיבוי מבוצע ל- Office 365 על כל רכיביו: תיבות מייל, יומנים, אנשי קשר, OneDrive ו- Teams של כ-1,000 עובדי החברה  שפזורים ב-24 מדינות. סכום הפרויקט לא נמסר אך מוערך במאות אלפי שקלים.

לאחר שביצעה מספר רכישות ומיזוגים בחרה Telit במערכת Office 365 ככלי מרכזי לדוא"ל, ניהול שיחות, ניהול יומנים, אנשי קשר ועוד. לאחר ההכרה שב- Office 365 אין פתרון גיבוי ושחזור, ניגשו בחברה לאתר פתרון מתאים.

"מטאליק עונה על מספר צרכים חשובים ובראשם הצורך בפתרון למקרי אסון, שכן עד להטמעת הפרויקט לא היה בחברה כל פתרון למקרה של איבוד מידע", אומר איציק מנשה, מנהל אבטחת מידע CISO ב- Telit. "לאחר שאיחדנו את כל המשתמשים תחת מערכת Office 365 הבנו שאין לנו פתרון למקרה אסון בו אנחנו מאבדים מידע המנוהל במערכות הענן של מיקרוסופט. פתרון לכך הוא חלק חשוב בניהול סיכונים והמשכיות עסקית".

"סיבה נוספת לבחירה במטאליק", מסביר מנשה, "היא בשל היותו פתרון מקצה לקצה, כאשר אין צורך לרכוש אחסון בנפרד ורישיון לפתרון הגנת הנתונים והגיבוי בנפרד.  ממשק הניהול של המערכת פשוט מאוד, הוא מאפשר לנו גמישות רבה בשל היותו פתרון ענן והשחזור שבו במקרה אסון מהיר מאוד. בעת אסון צריך לשחזר את הנתונים במהירות, ואם צריך להתנהל מול כמה ספקים שונים עלול להיות כאוס. לכן בחרנו במטאליק, הנותן פתרון אחד כולל", מציין מנשה ומוסיף: "הפתרון כולל בתוכו הגנות מתוחכמות בעת ניסיון פגיעה או גניבת נתונים בנתונים כגון מתקפות כופר".

יתרון נוסף שמנשה מונה למטאליק הוא האפשרות להוסיף כלי SaaS נוספים למערך הגנת הנתונים, כמו Salesforce ותוכנות ענן נוספות. "אם בעתיד הקרוב אני ארצה לגבות עוד כלי SaaS, אז יש למטאליק את היכולת".

מנשה מציין לטובה את השירות ברמה גבוהה שסיפק הצוות הישראלי של קומוולט. "בגלל כמויות המידע שלנו, ההעתקה של המידע לענן לוקחת המון זמן. הרמנו דגל לצוות של החברה, הם זיהו את זה והעבירו אותנו לענן אחר כדי להאיץ את ההעתקה וללא תוספת תשלום".

נגה סהר, מנהלת מכירות מגזר היי טק בקומוולט: "הצרכים של טליט תקשורת יכלו לקבל מענה מקצועי ומהיר ממטאליק של קומוולט. הפתרון האחוד של מטאליק מספק שירות מלא לניהול, גיבוי ושחזור המידע בממשק נוח ופשוט שמקנה מענה מגורם אחד לכל סוגייה שעלולה לצוף. מטאליק מייתרת את הצורך ביצרן נוסף מה שמקל על צוות ה-IT של החברה, ויצרה לראשונה את היכולת של טליט להתמודד עם מקרי אסון או איבוד מידע, הכה קריטי להמשך עבודתה וצמיחתה העסקית."


חברה בין לאומית שעוסקת באינטרנט של הדברים (IoT) ואחת החברות  המובילות בעולם בתחום הקיימת כבר למעלה מ- 20 שנה. טליט עוסקת ביכולת החיבוריות של דברים לאינטרנט ונותנת פתרונות IT מקצה-לקצה. טליט מפשטת את ההטמעה של דברים לאינטרנט באמצעות פורטפוליו נרחב של מודולים, תקשורת סלולרית (MVNO), שירותי ניהול, שירותי ענן, פלטפורמות IoT ו-IoT  תעשייתי. טליט מספקת פתרונות IoT ל- 7,000 לקוחות ברחבי העולם.

Commvault היא החברה העוסקת בתחום גיבוי נתונים והתאוששות במקרה של פגיעה בנתונים. פתרון ניהול הנתונים המשולב של Commvault מגדיר מחדש את עולם הגיבוי עבור ארגונים מתקדמים בזכות פתרונות המגינים, מנהלים ומנצלים את הנכס החשוב ביותר – נתונים. התוכנה של Commvault, השירותים והפתרונות זמינים דרך החברה ושותפיה העסקיים ברחבי העולם. Commvault מעסיקה למעלה מ- 2,700 עובדים ברחבי העולם. החברה נסחרת בנאסד"ק (CVLT). מטה החברה בניו ג'רזי, ארה"ב. למידע נוסף:  www.commvault.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?