Fiverr משיקה את The Lift לסיוע לעסקים קטנים ובינוניים

קמפיין פרסום חוצות של חברת Fiverr צילום יחסי ציבור
קמפיין פרסום חוצות של חברת Fiverr צילום יחסי ציבור

חברת Fiverr (סימון בורסאי: FVRR) משיקה HUB חדש – The Lift המיועד לסייע לבעלי עסקים קטנים ובינוניים לצלוח את תקופת המיתון הגלובלי. באתר ההאב ניתן למצוא עזרה לפי דרישה מאת המומחים של Fiverr והוא כולל מאמרים ומדריכים בנושאים כמו הערכות כלכלית, אסטרטגיה, מיקור חוץ ושיווק. מטרת הפרויקט לסייע לבעלי עסקים, שחלקם חווים לראשונה התמודדות עם מיתון, לאמץ גישה גמישה יותר ולצאת מחוזקים מתקופה שעשויה להיות מטלטלת עבורם.
בנוסף, החברה משתפת פעולה עם פלטפורמת שירותי התשלום Payoneer ועם חברת תוכנת ניהול החשבונות Xero. שתי החברות יציעו בהאב The Lift עוד תובנות וכלים לבעלי עסקים הנדרשים לנווט בתקופה כלכלית מאתגרת. כחלק מהשותפות, משתמשי Fiverr יקבלו 50% הנחה על מנוי Xero למשך 4 חודשים והחזר של 25$ על ביצוע תשלומים באמצעות Payoneer.

הרקע למהלך הוא השפעת המשבר הכלכלי העולמי על עסקים מכל הגדלים, כאשר הנטל עשוי להיות מאתגר במיוחד עבור עסקים קטנים ובינוניים. עסקים אלו עובדים לרוב בתקציב ובכח אדם מוגבל. על פי תוצאות סקר של Fiverr Business, נמצא כי כמעט 80% מהעסקים הקטנים והבינוניים בארה"ב נאלצו לבחון מחדש את ההוצאות הקבועות של העסק (שכירות, ביטוחים וכו') לעומת הוצאות משתנות  (כוח אדם, הטבות ועוד) וזאת כתוצאה מהמיתון. אף על פי כן, כ- 78% מעסקים אלו דיווחו כי הם אופטימיים לגבי ההצלחה העתידית של העסק, וכ-77% מאמינים כי שימוש בשירותי פרילנסרים עשוי לעזור לחברות בתקופות שפל כלכלי.

גלי ארנון, סמנכ"לית שיווק, Fiverr: "עסקים קטנים ויזמים ברחבי העולם מתמודדים עם אתגרים כלכליים, חלקם בלתי צפויים, כתוצאה מהמשבר העולמי. כפלטפורמה המספקת שירותים לעסקים, אנחנו מחוייבים לסייע לכל עסק להתקדם ולצמוח, גם בעת משבר כלכלי. באמצעות The Lift, אנו עושים שימוש במומחיות של קהילת הפרילנסרים שלנו ובתובנות העסקיות שצברנו לאורך השנים, כדי לספק הדרכה והכוונה שתסייע לבעלי עסקים ותעזור להם להשיק, להרחיב או לפתח את העסק שלהם גם בשנה הקרובה".

רוברט קלארקסון, Chief Revenue Officer, Payoneer: אנו מאמינים שבעלי עסקים יכולים לנווט בנוף הכלכלי הנוכחי ולנצל את ההזדמנויות שמגיעות איתו, אם נצייד אותם בתובנות ובשירותים הנכונים. כחברה התומכת במימוש הזדמנויות עסקיות, אנו שמחים לשלב כוחות וידע ולתמוך בחברות ויזמים במהלך תקופה זו ואחריה".

ג'ון קולדיקאט, סמנכ"ל שיווק Xero: "אני מאוד מתרשם מהחוסן ומיכולת ההסתגלות לשינויים של עסקים קטנים. על ידי תמיכה של יועצים ושימוש בפלטפורמות כמו The Lift, נוכל לעזור לבעלי עסקים לצבור ביטחון ולהישאר בשליטה גם בזמנים מאתגרים."

The Lift עלה לאוויר לאחר שבתקופת הקורונה Fiverr השיקה את The Shift, מתחם שהוקם במטרה לעזור לעסקים קטנים לבצע טרנספורמציה דיגיטלית ולמכור את שירותיהם גם ברשת האינטרנט. ניתן לצפות בתכני האתר כאן 

משימתה של Fiverr היא לשנות את הדרך בה העולם עובד יחד, לספק גישה גמישה לאנשי מקצוע מעולים ולפתוח עבור אותם אנשי מקצוע הזדמנויות גלובליות, כך שכל אחד יוכל לבנות את העסק שלו ולהגשים את שאיפותיו. מעל ל-4 מיליון לקוחות ברחבי העולם בחרו לעבוד בשנה החולפת עם הפרילנסרים של פייבר ונהנו מכוח אדם גמיש ומוכשר – לפי דרישה.  פייבר מאפשרת לחברות לצמוח בהתאם לצרכיהן, תוך שימוש בשירותיהם של טאלנטים מיומנים מ-160 מדינות בעולם, וב-550 קטגוריות שונות, ביניהן תכנות, עיצוב, שיווק דיגיטלי, כתיבת תוכן, אנימציה, ואדריכלות.

למידע נוסף בקרו ב-fiverr.com, קראו את הבלוג, ועקבו אחר הרשתות החברתיות בטוויטר, אינסטגרם ופייסבוק.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?