Payoneer בחרה בפתרון Sonar של חברת ThetaRay

מארק גזית צילום יחסי ציבור
מארק גזית צילום יחסי ציבור

ThetaRay, ספקית מובילה של טכנולוגיית ניטור עסקאות מבוססת בינה מלאכותית, ו-Payoneer, חברת טכנולוגיות המסחר, תשלומים וצמיחה בכלכלה הגלובלית החדשה, ישתפו פעולה כדי לנטר את פעילות התשלומים הגלובלית המתנהלת על ידי Payoneer. פתרון Sonar ה-SaaS של ThetaRay, ישמש לניטור מיליוני עסקאות בשנה.

SONAR מבוסס על דור חדש של AI הנקרא AI  אינטואטיבי שיכול לחקות רגשות אנושיים, תפיסות, מסקנות, השערות והיגיון כדי לקבל החלטות טובות יותר. זה מאפשר גילוי מהיר של איומי הלבנת הון ידועים ולא ידועים כאחד, עם שיעור זיהוי של 95 אחוז ללא תחרות והפחתה של 90 אחוז בתוצאות שגויות בהשוואה לפתרונות מבוססי כללים.

ההסכם ארוך הטווח לפריסת מערכת ה-SONAR של ThetaRay מדגיש את התרחבותה של ThetaRay לשוק תשלומי הפינטק עם פתרון SaaS מבוסס הענן שלה, לאחר שנים של הצלחה בתעשיית הבנקאות. שיתוף הפעולה צפוי להתחיל בתחילת הרבעון השני של 2022, כאשר ThetaRay תתחיל לנטר תשלומים דיגיטליים ושירותים אחרים ש-Payoneer מציעה ללקוחותיה. SONAR הוא הפתרון המתקדם ביותר בתעשייה למניעת פשיעה פיננסית בתחום התשלומים חוצי הגבולות.

"עם התקנות הרגולטוריות שהולכות ומחמירות, היינו צריכים למצוא מערכת יעילה יותר, מבוססת בינה מלאכותית לניטור עסקאות, שאינה דורשת זמן והוצאות של פיתוח מקומי", אמרה ג'אני גודה, מנהלת ציות ראשית, Payoneer. "הפתרון מבוסס הענן של ThetaRay ניתן להרחבה באופן מלא כדי לצמוח עם העסק שלנו, כאשר אנו מרחיבים את הקשרים עם ספקי תשלומים ובנקים ברחבי העולם כדי לתת ערך רב יותר ללקוחותינו."

תשלומים חוצי גבולות הם עסקאות חיוניות המחברים כלכלות מקומיות ברחבי העולם למערכת הפיננסית העולמית. עם זאת, הם כרוכים לעתים קרובות ברצף מסובך של פעולות בנקאיות במגוון מטבעות במדינות שונות, מה שיוצר אתגר עבור חברות פינטק ובנקים לקבל שקיפות מלאה למוטבי התשלומים. על ידי מתן נראות מלאה על פני נתיבי עסקה מורכבים וחוצי גבולות, ThetaRay מספקת פלטפורמה המסייעת להגן על חברות פינטק ובנקים מפני הסיכון של הלבנת הון, מימון טרור, סחר בבני אדם וסחר בסמים תוך מתן אפשרות לשותפים להגדיל את נפח העסקאות שלהם.

"כחברת תשלומים דיגיטליים המובילה בעולם, Payoneer מבינה טוב יותר מכולם את החשיבות של עסקאות חוצות גבולות בטוחות ומאובטחות", אמר מארק גזית, מנכ"ל ThetaRay. "היתרון של ThetaRay SONAR הוא שהוא מאפשר לחברות פינטק ולבנקים להגדיל את הצמיחה וההכנסות שלהם, לשפר את שירות הלקוחות ולעזור להפחית את אי השוויון הפיננסי על ידי הצעת שירותים באזורים מסורתיים ללא בנקים, בנוסף להגנה שהוא מעניק להם מפני הלבנת הון. אנו מצפים לשתף פעולה עם Payoneer כדי לספק את האמון הדרוש לתהליכי העברת התשלומים עבור פריחת הכלכלה העולמית."

"Payoneer ממשיכה לבסס את מעמדה כמובילת שוק וכחדשנית בתחום המסחר הדיגיטלי, ואנו מצפים לשתף פעולה איתם במאבק נגד הלבנת הון", הוסיף שי דובב, סמנכ"ל החשבונות האסטרטגיים של ThetaRay.

שיתוף הפעולה כולל מודל תמחור ייחודי וגמיש שבאמצעותו תקבל ThetaRay עמלת בסיס שתכסה מיליוני עסקאות בשנה סכום העמלות יגדל אם Payoneer תעבור את הרף הזה ותצמיח את עסקיה.

Payoneer היא החברה המובילה בעולם למסחר דיגיטלי גלובאלי. מתשלומים ללא גבולות ועד לצמיחה ללא גבולות, Payoneer מבטיחה לכל עסק, בכל שוק, את הטכנולוגיה, הקשרים והביטחון לקחת חלק ולפרוח בכלכלה הגלובלית החדשה. מניעה צמיחה ללקוחות, החל מייזמים בשווקים מתעוררים ועד למותגים הדיגיטליים המובילים בעולם, Payoneer מציעה עולם של הזדמנויות הפתוחות בפני כל עסק.

פתרון ניטור העסקאות SONAR, מבוסס בינה מלאכותית של ThetaRay, ומיישם "אינטואיציה של בינה מלאכותית", מאפשר לבנקים ולחברות פינטק להרחיב את ההזדמנויות העסקיות שלהם באמצעות תשלומים חוצי גבולות בטוחים ואמינים. הפתרון משפר את שביעות רצון הלקוחות, מפחית את עלויות הרגולציה ומגדיל את כיסוי הסיכונים.

הטכנולוגיה של ThetaRay היא הצעת ה-SaaS שמנתחת תעבורת SWIFT, מדדי סיכונים ונתוני לקוח/משלם/מקבל תשלום כדי לזהות חריגות המצביעות על פעילות הלבנת הון בנתיבי עסקה מורכבים וחוצי גבולות בפלטפורמה מאוחדת אחת.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?