אירוע גלובאלי ראשון בישראל לחברת הספורט-טק WSC SPORTS

עובדי wsc sports צילום מנש כהן
עובדי wsc sports צילום מנש כהן

חברת הספורט טק הבינלאומית WSC Sports חגגה שבוע שעבר את הטיול חברה הגלובאלי הראשון שלה, למעלה מ-280 עובדי החברה הגיעו לכנס מניו יורק, סידני, לונדון וכמובן ישראל ליומיים של כיף והעשרה בישראל. העובדים נהנו מארוחת בוקר במסעדה בקיסריה, ראפטינג בנהר הירדן, הופעה מלאה של הזמרת וזוכת האירוויזיון בעבר, נטע ברזילאי ומסיבת חוף סגורה בחוף בורה-בורה בכנרת. את הלינה העבירו עובדי החברה במלון גליליון הצפוני שנסגר כולו עבור עובדי החברה.

שחף אלנבוגן, סמנכ"לית משאבי אנוש בחברה מספרת כי: "אנחנו נרגשים שיכולנו לאחד את כל עובדי WSC Sports סביב טיול החברה הגלובאלי הראשון שלנו. אחרי תקופת קורונה שלא אפשרה להוציא לפועל חלק מהתוכניות, עבודה היברדית וסניפים בניו יורק, אוסטרליה ולונדון שהוקמו והתרחבו, כיף לראות את כל העובדים שלנו ביחד בטיול מגבש של יומיים שלמים בצפון. עוד הוסיפה אלנבוגן כי: "בשנה הקרובה אנחנו ממשיכים להרחיב בצורה משמעותית את הפעילות הגלובלית שלנו, ומתכוונים לגייס מעל 100 עובדים נוספים למשרדים שלנו ברחבי העולם. במקביל כמובן, נמשיך לשמר את התרבות המיוחדת בחברה, ולבסס את מעמדנו כחברת הספורטק המובילה בעולם".

חברת WSC Sports פיתחה פלטפורמה חכמה מבוססת ענן ליצירת סרטוני וידאו קצרים בתחום הספורט באופן אוטומטי ובזמן אמת והפצתם לכל יעד דיגיטלי. החברה פועלת כבר מספר שנים עם למעלה מ-200 גופי ספורט ענקיים כמו NBA, ליגת האלופות, בונדסליגה גרמנית, MLS, ESPN, פיב"א, נאסקר, YouTubeTV ועוד.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?