חברת שירותי הענן YouCC מונתה לשותפה של F5

ארן אראל צילום גבריאל בהרליה
ארן אראל צילום גבריאל בהרליה

חברת YouCC מונתה לשותפה על ידי חברת F5 הגלובלית. F5 בחרה בחברת YouCC בשל ניסיונה בהובלת פרויקטי ענן אסטרטגיים בארגונים ממגזרים מגוונים ויכולתה לספק מענה בתחום ה-Cloud Security וחווית המשתמש, כמו גם בשל צוות המומחים האיכותי, המלווה את הלקוחות בכל שלבי תהליכי היישום והטמעת הפתרונות בצורה מאובטחת.

רימון כהן, משנה למנכ"ל YouCC אמר כי "כחלק מאסטרטגיית חברת YouCC להוביל את תחום הCloud Security בישראל בחרנו לחבור לחברת F5 כשותף אסטרטגי למימוש חזון החברה. F5 מספקת מענה לאתגרים החדשים והמורכבים עמם מתמודדים ארגונים בעידן הדיגיטלי. החזון המשותף של שתי החברות הינו לספק ללקוחות את הפתרונות והשירותים המתקדמים ביותר בעולמות ה-Cloud Security שיאפשרו להם לקדם חדשנות, פיתוח ושירותים דיגיטליים מודרניים בכל תשתית ובכל סביבה שיבחרו ובצורה מהירה. אנו גאים בשותפות החדשה ומשוכנעים כי עוצמתה של F5 כמובילה גלובלית בתחומה, ושיתוף הפעולה ההדוק אתנו בישראל, יספקו ללקוחותינו יתרון תחרותי".

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין הוסיף : "YouCC צברה ניסיון רחב בפרויקטי ענן מקיפים בארגונים גדולים. הסינרגיה בין שתי החברות מאפשרת ללקוחות מורטיקלים שונים להשתלב בעולמות הענן בצורה הטובה ביותר באמצעות פורטפוליו הפתרונות המתקדם של F5 ומתודולוגית ההטמעה המוכחת של YouCC".

מוטי בן שושן, מנהל השותפים ב-F5 ישראל, יוון וקפריסין אמר כי: "בחרנו ב- YouCC כשותפה בשל ההתמחות שלה בטכנולוגיות הענן, ובייחוד בתחום ה-Cloud Security. אנו רואים פוטנציאל גדול בחיבור בין שתי החברות בשל הידע, הניסיון, המקצועיות והמיקוד שלה בדגש על עולמות Nginx, Volterra ו- Shape".

YouCC, מקבוצת Octally, עוסקת בתחום Cloud Security בישראל, מספקת שירותים מקצה לקצה בתחום ה- Cloud ומאפשרת טרנספורמציה דיגיטאלית מאובטחת ל- Cloud עבור ארגונים רבים.

בין השירותים שמציעה החברה אפשר למנות: פרוייקטי ,Cloud Security מיגרציה לסביבת Cloud, שירותים מנוהלים בעולמות ה- Cloud,הטמעת פתרונות Dynamics 365 , ו- Professional Services   לתחום ה-DevSec.

YouCC הינה שותפה מוסמכת של חברת F5, Palo Alto בדגש Cloud Security, שותפת זהב של Microsoft , משמשת גם כספקית Cloud מורשית מטעם Microsoft.

F5 (NASDAQ: FFIV) מעניקה לעסקים, ספקי השירותים, הממשלות והמותגים הגדולים בעולם את החופש לספק בצורה מאובטחת כל יישום בכל מקום – בצורה מאובטחת. F5 מספקת שירותי יישומי ענן ואבטחת מידע המאפשרים לארגונים לאמץ את התשתית שהם בוחרים מבלי להקריב את המהירות והשליטה. למידע נוסף בקרו ב- f5.comובפייסבוק של F5 Israel.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?