חברת YouCC ממנה שני מנהלי מגזר חדשים

אורלי פרידמן בוכניק צילום יחסי ציבור
אורלי פרידמן בוכניק צילום יחסי ציבור

חברת YouCC, מובילת תחום Cloud Security בישראל, מודיעה על מינוי שני מנהלי מגזר חדשים, לאור התרחבות פעילותה: אורלי פרידמן בוכניק ונתנאל שמר.

אורלי פרידמן בוכניק למנהלת מגזר הייטק ותעשייה

עד כה שימשה אורלי פרידמן בוכניק כמנהלת מכירות מוצר  Juniperבחברת אינוקום והייתה שותפה מרכזית בבניית היחסים עם היצרן, בבניית אסטרטגיית הרחבת הפעילות שלו בשוק הישראלי והקמת הפעילות מולו. לפני כן, עבדה בחברת פרטנר כמנהלת מכירות אנטרפרייז בדגש על עולם אבטחת המידע. לפרידמן בוכניק תואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בר אילן.

בנוסף, מינתה YouCC את  נתנאל שמר למנהל מגזר הציבורי והפיננסי

 קודם לכן, ניהל שמר את מכירות הלקוחות הגדולים ביותר בבזק בינלאומי והיה אחראי לגידול מתמיד במספר הלקוחות כמו גם בטיפול השוטף בהם והגדלת סל המוצרים שלהם  בחברה.  לפני כן, שימש כמנהל מכירות בקבוצת בינת.לשמר תואר ראשון  במנהל עסקים ושיווק מהמרכז ללימודים אקדמאים.

פרידמן בוכניק ושמר אמרו כי: "בחרנו להצטרף לחברת YouCC כדי לקחת חלק משמעותי בתהליכי הטרנספורמציה הדיגיטלית של ארגונים גדולים בדגש על עולמות הCloud Security-. הניסיון בן כ-10 שנים של YouCC בתחום, כמו גם העבודה עם השותפים המובילים עולמית בתחום, ביניהם Microsoft, Palo Alto ו- F5  ועוד, מבטיחים שנמשיך להוביל את התחום ונגדיל את נתח השוק של YouCC בו. "

YouCC, מקבוצת Octally ,מספקת שירותים מקצה לקצה בתחום ה- Cloud ומאפשרת טרנספורמציה דיגיטאלית מאובטחת ל- Cloud עבור ארגונים רבים. מומחי החברה מלווים את לקוחותיה בכל שלבי תהליך המעבר לעולמות ה- Cloud, תוך תכנון ארכיטקטורה מאובטחת המבוססת על פתרונות Microsoft כמו גם פתרונות Best Of Bread ביניהם F5 ,Palo Alto, Semperis ואחרים, אשר מאפשרים הגנה מלאה על משאבי ונתוני הארגון. בין השירותים שמציעה החברה אפשר למנות: פרוייקטי ,Cloud Security מיגרציה לסביבת Cloud, שירותים מנוהלים בעולמות ה- Cloud, פתרונות פיתוח ל- CRM Dynamics , מיקור חוץ ו- Professional Services  ל- Cloud.

החברה היא שותפה של F5 , Palo Alto בדגש Cloud Security , שותפת זהב של Microsoft , משמשת גם כספקית Cloud מורשית מטעם Microsoft

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?