חברת שירותי הענן YouCC, מונתה לשותפה של Palo Alto Networks

רימון כהן משנה למנכל YouCC.צילום רונית לובצקי
רימון כהן משנה למנכל YouCC.צילום רונית לובצקי

YouCC הפכה להיות שותפה של חברת אבטחת הסייבר המובילה פאלו אלטו נטוורקס. במסגרת הסכם השותפות, סוכם ש-YouCC  תתמקד בעיקר במכירת  והטמעת Prisma Cloud, קו מוצרי אבטחת הענן הציבורי של Palo Alto Network'so.

פאלו אלטו נטוורקס בחרה ב-YouCC בשל ניסיונה רב השנים בהובלת פרוייקטי ענן אסטרטגיים בארגונים ממגזרים מגוונים ויכולתה לספק מענה מקיף לכלל היבטי אבטחת המידע וחווית המשתמש, כמו גם בשל צוות המומחים האיכותי ברמה עולמית, המלווה את הלקוחות בכל שלבי תהליכי היישום וההטמעה עם זמינות מלאה.

רימון כהן, משנה למנכ"ל-YouCC, אמר: "Palo Alto Networks, חברת אבטחת הסייבר המובילה בהגנה על טכנולוגיות ענן, היא שותפה טבעית עבורנו, לאור העובדה ש-YouCC מתמחה בפרויקטים בעולם הענן. לחברה ניסיון מצטבר של למעלה מ- 11 שנים בביצוע פרוייקטי הגירה לענן, לרבות ענן ציבורי, ענן היברידי וענן מלא. חיפשנו את השותף המתאים ביותר שיספק את ההגנה הטובה ביותר לפעילות לקוחותינו בענן ובחרנו באופן טבעי ב-Palo Alto Networks. "

דודי אילן, מנהל הפעילות של פאלו אלטו נטוורקס ישראל, הוסיף: "פאלו אלטו נטוורקס רואה ב-YouCC שותף מקצועי המוביל במרחב הענן הציבורי. חי את עולמות הענן הציבורי ושולט בהם באופן מלא. אנו בטוחים כי שותפות זו תצליח לאור הגידול באיומים על הלקוחות בארץ ובעולם והעלייה המשמעותית בביקוש לפתרונות שיבטיחו עבודה בענן הציבורי".

YOUCC, מקבוצת Octally, נוסדה בשנת 2011 , מספקת שירותים מקצה בתחום הענן , מובילת תחום אבטחת הענן בישראל ומאפשרת טרנספורמציה דיגיטאלית מאובטחת לענן עבור ארגונים. בין השירותים שמציעה החברה אפשר למנות שירותים מנוהלים בעולמות הענן, פתרונות פיתוח ל- CRM Dynamics , מיקור חוץ ו- Professional Services  לענן.

החברה היא שותפת זהב של מיקרוסופט, משמשת גם כספקית ענן מורשית מטעם מיקרוסופט, ופועלת כשותפה של F5 ו- Palo Alto בתחום ההגנה על עננים. למידע נוסף בקרו: https://www.youcc.co.il/

Palo Alto Networks, מובילת אבטחת הסייבר העולמית, מעצבת את העתיד הממוקד בענן עם טכנולוגיה שמשנה את הדרך שבה אנשים וארגונים פועלים. המשימה שלה היא להיות שותף אבטחת הסייבר המועדף להגנה על דרך החיים הדיגיטלית שלנו. החברה עוזרת לארגונים להתמודד עם אתגרי האבטחה הגדולים בעולם באמצעות חדשנות מתמשכת שמיישמת את פריצות הדרך האחרונות בתחום הבינה המלאכותית, הניתוח, האוטומציה והתזמור. על ידי אספקת פלטפורמה משולבת והעצמת מערכת אקולוגית צומחת של שותפים, אנו נמצאים בחזית ההגנה על עשרות אלפי ארגונים בעננים, רשתות ומכשירים ניידים. החזון שלנו הוא עולם שבו כל יום בטוח ובטוח יותר מקודמו.

 למידע נוסף, בקר בכתובת www.paloaltonetworks.com

ArabicChinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanHebrewItalianJapaneseRussianSpanishSwedish

אהבתם ? שתפו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב telegram
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email

רוצים לקרוא עוד ?