פורטק תפיץ את ZecOps, המתמחה בניתוח תקיפות סייבר במובייל

אלון יעקב צלם ניב קנטור
אלון יעקב צלם ניב קנטור

חברת פורטק (ForeTech), המתמחה בהפצת  פתרונות בתחום אבטחת מידע וסייבר,  חתמה על הסכם הפצה עם חברת ZecOps. הפתרון של ZecOps מנטר את הלוגין של מערכת ההפעלה, בודק את הקבצים וכל התהליכים שהתרחשו בו  ומדווח, תוך דקות אחדות, אם המכשיר נפרץ, וזאת מבלי לגעת במידע האישי של בעל המכשיר. במקרה של פריצה למכשיר, הפתרון מדווח על מועד הפריצה ובאיזו אופן בוצעה.

"ZecOps היא החברה היחידה בעולם שיכולה לבצע ניתוח כזה, באופן אוטומטי ותוך דקות אחדות" אומר אלון יעקב, מנכ"ל פורטק. "האלטרנטיבה היחידה הקיימת כיום היא חוקר פרטי, שישב על מכשיר הטלפון במשך חודשים וינסה לנטר ולפצח את האירוע באופן ידני".

ZecOps הוקמה לפני 4.5 שנים, גייסה 11.6 מיליון דולר ומעסיקה היום כ-25 עובדים ברחבי העולם. לקוחותיה, מגיעים מכל המגזרים, כולל פיננסים, הייטק, תקשורת, ביטחון ועוד והיא ממשיכה לפתח את הפתרון שלה.

למידע נוסף אודות הפתרון של ZecOps, ראו הסרטון.

פורטק (ForeTech) היא חברת בוטיק להפצת פתרונות בתחום אבטחת מידע וסייבר. החברה נוסדה ב- 2006 ע"י אלון יעקב, אשר עומד בראשה גם היום. החברה מספקת ללקוחותיה קשת רחבה של שירותים, לרבות: יעוץ, הטמעה, הדרכה ותמיכה. בין לקוחותיה: משרדי ממשלה, גופים ביטחוניים, גופי בריאות, חברות תקשורת, פיננסים, תעשייה והייטק מן המובילים בישראל.

ForeTech היא המפיצה הבלעדית בארץ של BeyondTrust אשר זכתה זו השנה השלישית ברציפות להימנות על החברות המובילות בריבוע הקסם של גרטנר, בקטגוריית Privileged Access Management. לאתר החברה: www.fore-t.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?