זיו בלפר מונה חבר בהנהלת חברת התוכנה הבינלאומיתPTC   

זיו בלפר צילום תמר מוצפי
זיו בלפר צילום תמר מוצפי

זיו בלפר התמנה לחבר בהנהלה הבכירה של חברת התוכנה הבינלאומית PTC. זיו, שמשמש כמנהל מרכז הפיתוח של  PTC בישראל וסגן נשיא עולמי למחקר ופיתוח של החברה נמנה מעתה עם הנהלת החברה הבכירה. במסגרת זו יהיה שותף להובלת החברה הגלובלית.  

זיו בלפר, בעל תואר שני בהנדסה מהטכניון, ימשיך לנהל את  PTC ישראל בנוסף לניהול מערך הפיתוח של כל קווי מוצרי החברה המפותחים במרכזי הפיתוח של החברה ברחבי העולם.

PTC היא חברה אמריקאית שבסיסה בבוסטון, היא נסחרת בנאסדק ונכללת באינדקס S&P 500 . הטכנולוגיה שלה מסייעת לחברות בכל העולם לנהל את מחזור חיי המוצר שלהן לרבות תכנון, סימולציה, ייצור, תפעול ותחזוקה של המוצרים בעולם חכם ומחובר. עם לקוחותיה של PTC נמנות חברות ייצור וטכנולוגיה מהגדולות בעולם ובהן פרארי, וולוו, פולקסווגן, נאס"א, אינטל, פיליפס, מיצובישי, טושיבה ומוטורולה.

מרכז הפיתוח של PTC בישראל פועל מאז 1991 כמרכז הפיתוח הראשון של החברה מחוץ לארה"ב, מאז היוסדה. כיום מעסיקה החברה מאות עובדים בשני מרכזי פיתוח בהרצליה ובחיפה. מרכז הפיתוח הישראלי הוא השני בגודלו בעולם, מחוץ לארה"ב, והוא אחראי לפיתוח מוצריה המובילים של PTC.  הטכנולוגיות והפתרונות ההנדסיים של PTC מאפשרים לנהל את כל חיי המוצר משלב הרעיון, דרך התכן, הסימולציה והייצור ועד לתמיכה אצל הלקוח.

התוכנה מאפשרת לתכנן את המוצר באופן דיגיטלי, לצפות בו בתלת-ממד, לבחון כיצד כל מרכיביו משתלבים יחד, לאפשר ללקוחות ולספקים לבחון אותו בשלבי התכנון; ולעדכן אותו בקלות עוד בטרם הגיע לשלבי הייצור. מחזור המכירות של חברת PTC בשנת 2021 הסתכם ב- 1.81 מיליארד דולר, והיא מוכרת את מוצריה ליותר מ- 30,000 ארגונים בכל רחבי העולם מתוכם כ- 70 בישראל.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?