איתמר מדיקל מבצעת פרויקט שדרוג מערך הגיבוי בדאטה סנטר המקומי ובענן לפתרון Commvault

עומר סובג-איתמר מדיקל צילום - רשת הלד
עומר סובג-איתמר מדיקל צילום - רשת הלד

איתמר מדיקל (ZOLL Itamar), הנמנית על תאגיד ZOLL Medical, השלימה פרויקט רחב היקף לשדרוג מערך הגיבוי והתאוששות מאסון (DR) באמצעות פלטפורמת הגנת הנתונים, הגיבוי והתאוששות מאסון של Commvault. מערך הגיבוי של Commvault ישמש להגנה על הנתונים והיישומים בתשתית ה- IT המקומית של החברה ובענן. את הפרויקט ביצעה חברת ווי אנקור ((We-Ankor  מקבוצת חילן.

פלטפורמת הגנת הנתונים של Commvault משמשת לגיבוי ושחזור בזמן אסון של מערכת -ה ERP, מערכת קשרי הלקוחות ומערכת ה- MRP לניהול רצפת הייצור, הפועלים בין כותלי הארגון וכן לגיבוי ושחזור נתוני ה- Office 365 בענן. בימים אלו מתחילה החברה להרחיב את הפתרון למערכות התוכנה כשירות Microsoft Dynamics וה- Sharepoint.

איתמר מדיקל הנמנית על תאגיד ZOLL Medical, הוקמה בישראל בשנת 1997 והיא חלוצה בתחום זיהוי וניתור בעיות שינה. החברה פיתחה את מכשיר המדידה החד פעמי והמתכלה WatchPAT®, המאפשר למטופל לבצע בדיקות ביתיות לאבחון דום נשימה בשינה ושולח את התוצאות דרך אפליקציה. החברה משווקת את מוצריה לבתי חולים ומרפאות ברחבי העולם. בחברה מועסקים כ- 300 עובדים. איתמר מדיקל נמכרה לתאגיד ZOLL Medical בסוף שנת 2021.

בטרם ביצוע הפרוייקט פעלו בחברה 3 פתרונות גיבוי שונים  ללא כל קשר בין אחד לשני. הניהול של מערכות הגיבוי היה מורכב ודרש משאבים רבים.

לדברי עומר סובג, מנמ"ר גלובלי של ZOLL Itamar" :ZOLL Itamar עובדת כיום במודל היברידי המשלב יישומים הפועלים בענן ויישומים הפועלים בין כותלי הארגון "יש לנו היום עם Commvault מערכת אחת קלה לשימוש, עם ממשק ניהול מרכזי אחיד, פונקציות רבות ומגוונות ומערכת דוחות מתקדמת ושימושית. מערכת גיבוי טובה נמדדת ביכולת שלה לשחזר נתונים במהירות הרבה ביותר בעת אסון ואת זה Commvault מעניקה בצורה מיטבית

נגה סהר  מנהלת לקוחות Commercial בקומוולט ישראל: "ZOLL Itamar ביצעה שינוי מקצה לקצה של מערך הגיבוי והגנת הנתונים שלה ועברה למערכת אחת אחודה לגיבוי כלל היישומים והנתונים. קומוולט מספקת כיום ללקוחותיה יתרון ברור על מתחרותיה, המאפשר להם להגן על הנתונים ולגבותם באמצעות פלטפורמה אחת ובממשק משתמש אחד, בין אם הם בין כותלי הארגון ובין אם הם בענן יחד עם תכונות נוספות של פונקציות מרובות, ממשק ניהול מרכזי ופשוט ומערכת דוחות מתקדמת".

לדברי איתן בר-לב, מנהל מכירות  ווי אנקור , כאשר עומר סובג הציג את הצרכים של חברת ZOLL Itamar להגן על המידע במערכת גיבוי / שחזור היברידית אשר נותנת מגוון רחב של פתרונות , המלצתי לבחון את COMMVAULT , המערכת היא מערכת פתרון רחב הכולל התייחסות מלאה בהיבט גיבוי / שחזור למידע הקיים ב ON-PREMIS או בעננים השונים , המערכת מספקת הגנה מוצפנת על המידע ומגינה בצורה יוצאת דופן  מפני נוזקות , רוגלות וכמובן וירוס כופר.

COMMVULT מערכת מנוהלת מקצה לקצה ומכיון שהלקוח מנהל את המידע בצורה היברידית והמידע מבוזר בכל מיני מוקדי מידע ויש כמובן פוטנציאל גידול, ברור היה שחייבים לספק לארגון פלטפורמה רחבה שמסוגלת לתת פתרון גיבוי / שחזור לכל סוגי המידע ובכל תרחיש אפשרי.

Commvault היא חברה מובילה בתחום גיבוי נתונים והתאוששות במקרה של פגיעה בנתונים. פתרון ניהול הנתונים המשולב של Commvault מגדיר מחדש את עולם הגיבוי עבור ארגונים מתקדמים בזכות פתרונות המגינים, מנהלים ומנצלים את הנכס החשוב ביותר – נתונים. התוכנה של Commvault, השירותים והפתרונות זמינים דרך החברה ושותפיה העסקיים ברחבי העולם. Commvault מעסיקה למעלה מ- 2,700 עובדים ברחבי העולם. החברה נסחרת בנאסד"ק (CVLT). מטה החברה בניו ג'רזי, ארה"ב. למידע נוסף:  www.commvault.com

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?