עובדי אפסגון נקלטו באופן רשמי כעובדי סיסקו

אירוע קליטת עובדי אפסגון בסיסקו צילום דוברות סיסקו
אירוע קליטת עובדי אפסגון בסיסקו צילום דוברות סיסקו

באירוע חגיגי צוינה סגירתה הרשמית של העסקה במסגרתה סיסקו רכשה את חברת אפסגון. ההכרזה על העסקה הייתה בחודש אוגוסט 2021. באירוע למעשה הצטרפו עובדי החברה באופן רשמי לשורותיה של חברת סיסקו בישראל.

באירוע היו נוכחים אורן שגיא מנכ"ל סיסקו ישראל,  ויג'וי פנדיי באמצעות WebEx, סמנכ"ל החדשנות של סיסקו העולמית, ניצן שפירא ורן רבנזפט המייסדים של אפסגון, שרית רצר סמנכ"לית השותפים בסיסקו, חיים פינטו סמנכ"ל הטכנולוגיות בסיסקו, עובדי חברת אפסגון בישראל ועובדי החברה מניו יורק באמצעות WebEx.

לדברי מנכ"ל סיסקו ישראל, אורן שגיא "סיסקו ממשיכה את גל הרכישות בישראל ומפתחת את השירותים והמוצרים באמצעות טכנולוגיות ישראליות. אנחנו ממשיכים את ההתעצמות של סיסקו בישראל על ידי רכישות של חברות ייחודיות, תוך הבעת אמון בחדשנות הישראלית ובמוחות הישראליים. מעבר להתעצמות הטכנולוגית ולאקזיט הישראלי הנוסף יש כאן העברת מסר ברורה כי סיסקו העולמית ממשיכה ומחזקת את פעילותה בישראל. אני מברך את אנשי אפסגון הישראלית על הצטרפותם אלינו לסיסקו."

אפסגון היא חברת סטרטאפ המספקת יכולות צפייה (observability) מודרניות לסביבות ענן. הנהלתה יושבת בניו יורק ומשרדי הפיתוח שלה בתל אביב. לאחרונה חברת גרטנר דירגה אותה כ"Cool Vendor" בתחום ניתוח הביצועים עם  מומחיות בפתרונות מעקב מבוזרים המיועדים לסביבות יישומים וטכנולוגיות מודרניות, לרבות קונטיינרים ויישומים נטולי שרתים. אפסגון תמלא תפקיד מרכזי בהרחבה והאצה של מפת הדרכים של סיסקו להשגת יכולת ניטור ופעולה בסביבות ענן מתקדמות.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?