שוק העיר חתמה על הסכם מסחרי עם חברת הסטארט אפ הישראלית Supersmart

סופרסמארט צוות צילום יחצ
סופרסמארט צוות צילום יחצ

שוק העיר, רשת הסופרים החדשה, אשר בבעלותה 12 סניפים הפזורים בכל רחבי הארץ, חתמה על הסכם מסחרי עם חברת הסטארט אפ הישראלית Supersmart. העסקה מוערכת במיליוני דולרים וכוללת אפשרות פריסה מלאה של הפתרון לכל סניפי הרשת.

מ-Supersmart נמסר: "אנחנו מודים לרשת שוק העיר על האמון שנתנו בנו. אנחנו שמחים לייצר פתרון חדשני ומוביל לשוק הקמעונאות ולשפר את חווית הקניה של הלקוחות. נמשיך להוביל שינוי אמיתי בעולם הקמעונאות, להרחיב את פיתוח המוצר ולהתרחב לשווקים נוספים. במקביל להתפתחותנו בשוק הגלובאלי, אנו שמחים לא פחות על האפשרות להרחיב את פריסת הטכנולוגיה גם כאן, בישראל".

Supersmart פיתחה טכנולוגית Scan&GO ייחודית לסריקת המוצרים תוך כדי יישום טכנולוגיה למניעת אובדנים וגניבות, ומאפשרת לסיים את שלב התשלום בסופר והיציאה מהחנות תוך שניות בודדות.

הפתרון החדשני של סופרסמארט, המשלבת בין אפליקציה לסריקת פריטים ועמדות ולידציה חכמות שמאמתות את הסריקה שביצע הלקוח במהלך הקנייה, גייסה סה"כ 13 מיליון דולר בשני סבבי גיוס ומעסיקה כ-40 עובדים במשרדיה בישראל. כיום, הטכנולוגיה של החברה פועלת בישראל בסניפי אושר עד, שוק העיר ונתח קצבים, ונמצאת במגעים עם רשתות נוספות.

בעולם הטכנולוגיה מוטמעת במספר רשתות קמעונאיות ביניהן Metro & Edeka ,Selgros שממוקמות בין היתר בגרמניה, צרפת, צ'כיה, טורקיה, איטליה, ברזיל וארה"ב. במקביל החברה עובדת על פיילוטים בכל העולם. בעקבות שיתופי הפעולה המתוכננים, החברה שמה לעצמה למטרה לגייס עד סוף השנה כ-30 עובדים נוספים.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?