פלטפורמת הנסיעות אגודה בחרה בחברת  Vast Data לניהול יישומי הביג דאטה שלה

אלון חורב. צילום - יחצ ואסט
אלון חורב. צילום - יחצ ואסט

ואסט דאטה (Vast Data), המספקת פתרונות אחסון וניהול נתונים המסייעים להתגבר על כשלים שהיו בתחום בעשורים האחרונים, הודיעה היום כי פלטפורמת הנסיעות הדיגיטלית, אגודה, בחרה בפתרון ה-Universal Storage של ואסט דאטה כבסיס ניהול הנתונים עבור סביבות הביג דאטה ולמידת המכונה שלה.

יתרונות פתרון ה- Universal Storageאשר כוללים ביצועים איכותיים וזמני השהיה נמוכים, יסייעו לאגודה לספק בזמן אמת יותר תובנות ולבצע יותר שאילתות בפחות זמן עבור הניתוחים הארגוניים שמבצעת החברה. כך תוכל אגודה לתמוך באלפי משתמשים המבצעים בו-זמנית חיפושים באתר כדי למצוא את המבצעים הטובים ביותר עבור מלונות, טיסות והזמנות אחרות לקראת נסיעות וטיולים.

"נתונים אודות הלקוחות וספקי ענף התיירות הם הנכסים החיוניים ביותר שלנו ואנו זקוקים לפלטפורמת נתונים שיכולה להתרחב בקלות עם הצמיחה שלנו, שגם משתלמת מבחינת עלות מול תועלת", אומר עידן זלצברג, מנהל נתונים ראשי בפלטפורמת הנסיעות אגודה. "כדי לספק ללקוחותינו את התמורה הטובה ביותר בעת תכנון הנסיעות שלהם, אנו זקוקים לפתרון ביג דאטה בעל ביצועים מעולים שיפעיל את האלגוריתמים של למידת המכונה שלנו, ושניתן גם להרחבה באופן אינסופי כדי לענות על צרכינו העתידיים."

פתרון Universal Storage מאפשר לאגודה לבנות סביבת מחשוב ענן חסכונית ופרטית לעיבוד מערכות Apache Spark ו-Apache Impala הנהנות מגישה בזמן אמת לאחסון מהיר המתאים לגרסת ה-S3 של ואסט דאטה. Universal Storage מפריד את שכבות המחשוב והאחסון ומשתמש בטכנולוגיה מבוססת אול-פלאש כדי להאיץ את הגישה לאחסון המשותף בזמן אמת, כשהוא מספק גמישות, זמינות גבוהה וזמני שהיה נמוכים הדרושים כדי להפעיל את כל שרשרת ניתוח הביג דאטה ולמידת המכונה של אגודה.

כיצד מסייעת ואסט דאטה לחברות טיולים להרחיב אופקים

על אתרי הנסיעות והטיולים מוטלת אחריות לנהל כמויות אדירות של נתונים דינמיים ורגישים, החל ממידע על תמחור וזמינות המגיע מאלפי ספקים שונים, ועד לנתוני הלקוחות והיסטוריית הנסיעות של מיליוני משתמשים. בעבר ניתנו לארגונים אלה שתי אפשרויות: שימוש במערכות ישנות מוגבלות שאינן יכולות לצמוח עם העסקים שלהן, או שימוש במיקור חוץ יקר ומסובך של ספקי ענן ציבוריים. במקום זאת, עם Universal Storage כבסיס לאחסון וניהול הנתונים, ואסט דאטה מאפשרת לחברות כמו אגודה לנהל נפח גדול של מידע באופן יעיל ולספק את ההצעות הטובות והרלוונטיות ביותר לכל גולש בפחות זמן.

"המטיילים כיום מצפים לחוויה פשוטה ואינטואיטיבית כשהם מתכננים ומזמינים את נסיעתם הבאה. אתרי תיירות הם מאוד תחרותיים, ואם פלטפורמת הזמנות אחת לא יכולה לייצר את המידע הנכון לגולשים הנכונים ובזמן הנכון, הגולשים יעברו במהירות הלאה לאתר אחר." אומר אלון חורב, סמנכ"ל הטכנולוגיות בואסט דאטה. "אגודה משפרת את חווית הלקוח בכל שכבה – החל מחוויית המשתמש במובייל ועד לבסיס של תשתית הנתונים. אנו גאים לראות ש-Universal Storage נבחר כבסיס התשתית הזו, שיכול להתרחב עם ההצלחה של החברה בעשור הבא ואילך".

נושא יעילות התשתית היה הקריטריון הקריטי ביותר בתהליך הבחירה שניהלה אגודה. האלגוריתמים היעילים והייחודיים של ואסט דאטה שקיימים בפתרון ה-Universal Storage ולמעשה היו ראשונים מסוגם בתעשייה, מאפשרים מהפכה בתחום האחסון המבוסס על טכנולוגיית פלאש. על ידי איחוד שכבות אחסון ושימוש בפרוטוקולים מרובים שמאפשר הפתרון של ואסט, היישומים של אגודה יהיו מהירים יותר באופן טבעי ותשתית הנתונים שלה תהפוך לפשוטה ושקופה, דבר שיאפשר לחברה לעבד את כל הנתונים שלה בכל קנה מידה.אגודה מתווספת ללקוחות רבים שבוחרים בפתרון של ואסט דאטה, שמבטיח הפעלת מערכות ארגוניות באופן חלק, תוך ניטור נתונים במקביל לתכנון צמיחה ארגונית בעתיד. בהתאם לדרישות השוק שהולכת וגוברת, ממשיכה ואסט דאטה להרחיב את פעילותה ולגייס עוד עשרות עובדים, כאשר ולאחרונה גם השיקה מרכז פיתוח חדש בחיפה.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?