טופ רמדור תייצג באופן בלעדי את הפתרון של CASTORY  בישראל

דרור שגב מנכל טופ רמדור צילום עופר עבודי.jpg
דרור שגב מנכל טופ רמדור צילום עופר עבודי

טופ רמדור חתמה על הסכם בלעדי לייצוג ושיווק הטכנולוגיה של CASTORY בישראל. הטכנולוגיה תוטמע כמודל רמדור D3 במערכת רמדור.נט. טופ רמדור הינה החברה המובילה לפתרונות מערכות מידע לעולם ניהול הפרויקטים ההנדסיים. פתרונותיה מוטמעים בארגונים רבים, מלווים את כל מחזור החיים של הפרויקט ונותנים מענה לכל ההיבטים הנדרשים בניהול הפרויקט.

CASTORY הינה פלטפורמת מעקב ותיעוד התקדמות בפרוייקטי בנייה, על ידי צילום האתר בטכנולוגיה מתקדמת ויצירת מודול תלת מימד המשקף את מה שקורה באתר. הפלטפורמה מאפשרת שליטה מלאה במתרחש באתר לאורך כל הבנייה ובכך מונעת טעויות יקרות.

באמצעות רמדור D3 תאפשר טופ רמדור ללקוחותיה לקבל תמונה ויזואלית תלת מימדית אחת של הפרוייקט. רמדור 3D משמשת כעיניים באתר ומספקת יתרונות רבים כגון סיור וירטואלי באתר, ניתוח התקדמות על ציר הזמן והשוואה למודול BIM. המודול החדש משולב בתהליכים כגון מסירות, בדק, איכות ובטיחות ומוביל להתייעלות, קיצור לוחות זמנים, שיפור האיכות ועמידה בתקציב.

דרור שגב, מנכ"ל רמדור: "רמדור משמשת כ- HUB חדשנות עבור טכנולוגיות משלימות לתהליכי ניהול המידע והפעילות בשטח .שיתוף הפעולה עםCASTORY  מהווה יתרון משמעותי לחברות הבניה. במסגרת ההסכם קיימת עבורנו אופציית רכישה, עליה נחליט בהמשך".

תום ייטב, מנכ"ל CASTORY: "ההיכרות העמוקה של טופ רמדור את ענף הבניה והנדל"ן והניסיון הרחב של מעל 30 שנה עם חברות יזמיות וקבלניות, מהוות את התשתית הבטוחה והנוחה ואת כרטיס הכניסה של טכנולוגיות וסטראטאפים לענף ההנדסה".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?