מטריקס נבחרה לייצג את חברת קלאודפלייר בישראל

אמיר הראל מקסים מטסקול וגיא בן צבי. צילום הדר צדקה חזן
אמיר הראל מקסים מטסקול וגיא בן צבי. צילום הדר צדקה חזן

מטריקס מוצרי תוכנה חתמה על הסכם ייצוג בישראל עם קלאודפלייר ,(Cloudflare) פלטפורמת אבטחת המידע והתקשורת בעלת הרשת הפרטית הגדולה בעולם. קלאודפלייר שמה לה כמטרה להיות פלטפורמת הענן הרביעית בגודלה (אחרי גוגל, מיקרוסופט ואמזון) ולהציע שירותי אבטחת מידע ותקשורת אגנוסטיים שמאיצים את הטרנספורמציה הדיגיטלית במציאות החדשה של ריבוי עננים. קלאודפלייר היום מסוגלת לחזות ולנתב למעלה מ-20 אחוז מתעבורת האינטרנט, כשהיא מנגישה למעלה מ-27 מיליון שירותי ואתרי אינטרנט על גבי אותה רשת הכוללת למעלה מ-400 נקודות נוכחות PoP's ברחבי העולם, כאשר שלוש מהן נמצאות כבר היום בישראל. 

קלאודפלייר הינה חברה אמריקאית אשר התחילה משירותי רשת אספקת תוכןCDN – Content Delivery) (Network ולאורך השנים פיתחה פתרונות רחבים ורבים לצרכיה על גבי הרשת הזו. זאת על מנת שלא תצטרך לרכש אותם מיצרנים אחרים אשר מבחינה מסורתית חייבו אותה לפעול על פי תפיסת העולם הישן, הבנויה על טכנולוגיות שאינן Cloud Native.  היום קלאודפלייר היא פלטפורמת ענן מתקדמת שכל השירותים בה מונגשים בצורה אינטגרטיבית באותה שפת משתמש ומונגשים לאוטומציה באמצעות גישת API First.

קלאודפלייר היום למעשה מציעה קונסולידציה וטרנספורמציה במגוון רחב של תחומים מהגנה על אתרי אינטרנט דרך חיבור בין סניפים, פתרונות בעולם הzero trust ומשמשת כפלטפורמת פיתוח edge והיום גם נכנסת בעוצמה לעולם מודיעין הסייבר.

מטרת שיתוף הפעולה עם מטריקס היא להגדיל את הנוכחות של פתרונות קלאודפלייר בכל הסקטורים בשוק המקומי וליצור שיתופי פעולה חדשים באזור. השותפות בין קלאודפלייר ומטריקס מוצרי תוכנה ממנפת ומביאה לידי ביטוי את יכולותיה של מטריקס כמובילה בפתרונות ענן מתקדמים ללקוחות הישראליים.

אמיר הראל, סגן מנהל חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס, מוסיף כי "השותפות החדשה שלנו עם קלאודפלייר, ובחירתם בנו לייצגם, מדגימה שוב שמטריקס היא החברה המובילה בישראל בייצוג מוצרי תוכנה. מדובר במוצר מוביל שיכול לספק ערך מוסף ללקוחות החברה הקיימים ולאלו שעתידים להצטרף. המטרה שלנו היא הגדלת ההיצע של מטריקס בעולמות הענן בשוק המקומי והפתרונות של קלאודפלייר יאפשרו לנו לספק סל שירותים מקיף ומגוון יותר ללקוחותינו."

גיא בן צבי מנהל מכירות אזור ישראל של חברת קלאודפלייר אמר – "מטריקס הינה חברה וותיקה, בעלת ניסיון עשיר בשיווק והטמעת פתרונות תוכנה, שהוכיחה את עצמה בשטח ומייצגת חברות רבות נוספות בהצלחה, ולכן הבחירה בה כשותפה שלנו וכמי שתייצג אותנו בישראל הינה בחירה טבעית. אין לנו ספק שהשותפות בינינו תביא לגדילה והצלחה הדדית בשוק המקומי וקידום חיבורים בטוחים ויעילים של עובדים לארגונים בהם הם עובדים."

למעלה מ-30 שנה חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מייצגת בבלעדיות בישראל חברות תוכנה בינלאומיות מובילות וחברות תוכנה ישראליות. בנוסף מספקת החטיבה שירותי שיווק, PRE/POST SALE, ניהול מוצר, יישום ותמיכה מלאה לפתרונות של החברות הללו. פתרונות התוכנה שמספקת החטיבה פועלות במגוון רחב של תחומי פעילות ה-IT, ביניהם Data Platform, Big Data, Machine Learning\AutoML Analytics, ITSM, AI, IoT, קוד פתוח, אבטחת מידע, שליטה ובקרה, ניטור חווית משתמש, אינטגרציה, גיבויים, תקשורת ועוד.
חטיבת מוצרי התוכנה פועלת בשיתוף פעולה הדוק עם חטיבותיה השונות של מטריקס בתחומי ייעוץ, ביצוע פרויקטים משולבים, הדרכה והטמעה, הגשה למכרזים ומספקת סיוע מול היצרנים איתם עובדת החברה בחו"ל.  כמו כן, לחטיבה רשת שותפי יישום ואינטגרציה מובילים אשר מתמחים, מיישמים ומשלבים את מוצרי החטיבה בפרויקטים בהם היא פועלת. הידע, הותק והניסיון הרב של עובדי החטיבה, מאפשרים לה ללוות במשך שנים את הארגונים המובילים בכל מגזרי השוק – פיננסיים, ממשלה, גופי הביטחון, רפואה, תשתיות לאומיות, הייטק ועוד.
החטיבה נחשבת כיום למרכז הידע הגדול ביותר בארץ ובעל הניסיון הנרחב ביותר בכל הנוגע לפתרונות בינלאומיים בתחומי ה- ITהשונים. חטיבת מוצרי התוכנה של מטריקס מדורגת ראשונה בתחום בדירוג האנליסטים של STKI.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?