סימולציית הרכב האוטונומי של קוגנטה נכנסת לשוק הצבאי של ארצות הברית

כניסה לשוק האמריקני צילום קוגנטה
כניסה לשוק האמריקני צילום קוגנטה

חברת קוגנטה מכריזה על שילוב פלטפורמת הסימולציה שלה בפתרונות המתקדמים של חברת מיסטרל, זאת כדי להאיץ עוד יותר את פיתוח רכבי הקרקע הבלתי מאוישים בשוק הצבאי האמריקאי. חברת מיסטרל תמנף את תשתיות השיווק והפיתוח העסקי החזקות שלה אל מול חברות נשק ומשרד ההגנה האמריקאי על מנת להציע את הפתרון הייחודי של קוגנטה.

סימולציית השטח שפיתחה חברת קוגנטה נועדה לבדוק, לאמן ולאמת אתגרי שליטה והבקרה עבור רכבים אוטונומיים באזורי שטח ללא מסלול מוגדר ועבור שבילים המציעים תנאי שטח מאתגרים כגון סלעים, מדרונות, ועוד. בנוסף, פלטפורמת הסימולציה של חברת קוגנטה יכולה לייצר גם תרחישים המדמים נראות מוגבלת או הסתרה על ידי אובייקטים אחרים המאפשרים תהליך למידה מקוצר של מערכות הבינה המלאכותית. המערכת המיוחדת מעריכה ומדרגת מצבים שנוצרו על ידי חיישנים בלבד, תלמד את מערכי נתונים המורכבים ותיצור טבלת נתונים באופן אוטומטי ממנה ניתן יהיה להפיק תובנות שונות.

לאור הביקוש שעולה לכלי רכב לא מאויישים אשר עוזרים להקטין את הנזק לחיי אדם, צפוי השוק לגדול באופן משמעותי במהלך התקופה הקרובה מ-1.1 מיליארד דולר ב-2020 ל-2.1 מיליארד דולר ב-2025 (שיעור הצמיחה השנתי).

"במהלך האירועים האחרונים, התבהר כי שוק הביטחון הוא אחד השווקים הצומחים ביותר", אומר דני עצמון, מנכ"ל ומייסד קוגנטה. "אנחנו גאים לעבוד עם אחד מהשחקנים הגדולים ביותר בשוק הצבאי האמריקאי, אשר מספק פתרונות הגנה וחידושים. השותפות יחד עם חברת מיסטרל מאפשרת לנו להמשיך ולהביא את טכנולוגיית הסימולציה המתקדמת שלנו לשוק האמריקאי באופן המהימן ביותר".

"הוספת פלטפורמת סימולציית השטח של קוגנטה, בשילוב עם הניסיון המקצועי הרב של הצוות שלנו ומתקן הייצור המתקדם בבולטימור יאפשר לנו להציע ללקוחותינו לאמן, לאמת ולפרוס פתרונות לכלים בלתי מאוישים בכל מקום ומשטח אפשרי", אמר יוסף גז, סגן נשיא בכיר לפיתוח עסקי במיסטרל.

Cognata היא ספקית עולמית מובילה של סימולציה לרכב בקנה מידה גדול לשוקי ADAS ושוקי הרכב האוטונומיים. פלטפורמת הקצה של Cognata עובדת עם חברות טכנולוגיות רכב מובילות ברחבי העולם, מאיצה את זמן היציאה לשוק על ידי אספקת פתרונות סימולציה לכל מחזור חיי המוצר האוטומטי של נהיגה ומספקת פלטפורמת סימולציה לרכב מציאותית שבה רכבים אוטונומיים נוסעים בכבישים וירטואליים ובשטח פתוח בסביבות תאומים דיגיטליים. מערים ועד שטח לא מסומן, במקרי שימוש מגוונים המותאמים במיוחד לצרכי השוק, פלטפורמת השטח של קוגנטה עוקפת תהליך למידה ממושך של מערכות בינה מלאכותית, ומאפשר ל- AI להעריך מצבים נרחבים בצורה מהימנה, ולדחוס את זמן האימון AI/ML עד חודשים בלבד.

חברת מיסטרל מתמקדת בגישור על פערים תפעוליים במערכות ביטחוניות עם פתרונות מעשיים וחסכוניים. מיסטרל מתמקדת בטכנולוגיות מתקדמות ומובילות שוק בתכנון, פיתוח וייצור פתרונות למערכות צבאיות ואכיפת החוק בעולם.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?