שירותי בריאות כללית תספק שירות לקוחות בווטסאפ באמצעות קומבוקס הישראלית

קול סנטר צילום Pixabay
קול סנטר צילום Pixabay

שירותי בריאות כללית, ארגון הבריאות הגדול בישראל, המעניקה שירותים רפואיים ללמעלה מ-4.8 מיליון לקוחות, מובילה מהלך במסגרתו הטמיעה את פלטפורמת התקשורת הרב-ערוצית של חברת התוכנה הישראלית קומבוקס (CommBox), הכוללת בוטים מבוססי בינה מלאכותית, יכולות אוטומציה ונציגי שירות דיגיטליים, על מנת לאפשר ללקוחותיה שירות מהיר ואוטומטי בוואטסאפ ובערוצים דיגיטליים נוספים בכל שעות היממה.

השירות כבר זמין ללקוחות כללית בכ-100 מרפאות קהילה נבחרות ברחבי הארץ. השירות הדיגיטלי צפוי להתרחב בעתיד הקרוב לכלל המרפאות בכללית (1,500), מרפאות חוץ, כללית מושלם, כללית סמייל ומוקד *2700. מספרים יעודיים הוקצו לבתי החולים ולזרועות השונות בכללית על מנת לאפשר ללקוחות  לקבל שירות בוואטסאפ ובכך לשפר את השירות ולצמצם את זמני ההמתנה.

"הקורונה האיצה טרנספורמציה דיגיטלית ומעבר לשירות עצמי" מסבירה ליאורה שכטר, סמנכ"ל וראש חטיבת מערכות מידע ודיגיטל בכללית: "אנחנו בכללית הצבנו מטרה – לאפשר ללקוחות לקבל את השירות הטוב ביותר בזמן המהיר ביותר, במגוון ערוצים דיגיטליים, במטרה להעניק אפשרות בחירה ויחס אישי לכל פניה על מנת שנוכל להעניק את השירות בפלטפורמה שנוחה ללקוחות ומתי שנוח להם".

אסף סופה, מנהל אגף דיגיטל ודאטה בשירותי בריאות כללית  "פרויקט זה מהווה בשורה ללקוחות, שכעת יכולים לקבל את השירות שהם צריכים בהודעת וואטסאפ ישירות ממרפאת האם שלהם. בשנים האחרונות ראינו גידול בביקוש לשירות אישי בדיגיטל, בייחוד מאז פרוץ הקורונה, מה שהפך את החיבור עם קומבוקס לטבעי ומתבקש".

גיל רודה, מוביל הפרויקט בכללית "לצורך יישום הפרויקט ביצענו אינטגרציה למערכות הליבה של כללית וכך נאפשר שירותים אוטומטיים מתוך וואטסאפ, תוך דגש על תהליך פשוט על מנת שלקוחות בכל גיל ובכל מצב יוכלו להיות בקשר עם המרפאה שלהם – בקלות ובנוחות".

אלי ישראלוב ויניב חכים, מייסדים משותפים של קומבוקס: "אנו גאים על שיתוף הפעולה שהופך את כללית לארגון בריאות בעל שליטה מלאה בתקשורת עם לקוחות, ארגון עם שירות דיגיטלי ואוטומטי, אך מפוקח תמיד על ידי נציגים חיים".

"מחקרים עולמיים מעידים כי למעלה מ-80% מהצרכנים מעדיפים להשתמש בערוצים דיגיטליים כדי ליצור קשר עם ארגון הבריאות שלהם וכ-52% נעזרים בצ'אט בוטים כדי לקבל מענה מיידי לפניותיהם בתחום הבריאות. במציאות שכזו נדרש פתרון טכנולוגי דינמי", הוסיפו ישראלוב וחכים. "הטכנולוגיה שלנו מקלה משמעותית את העומסים על צוותי שירות הלקוחות דרך שירות דיגיטלי ואוטומציה רחבה המתאפשרים באמצעות הפלטפורמה שלנו, המעניקה לארגונים יכולת לתקשר עם לקוחות בכל הערוצים, כולל וואטסאפ, פייסבוק מסנג'ר, אינסטגרם ועוד".

קומבוקס(CommBox) מאפשרת לארגונים להתקדם מתקשורת לקוחות התלויה בגורם האנושי לתקשורת דיגיטלית מבוססת AI המשלבת מענה אנושי בעת הצורך ובכל ערוץ דיגיטלי. פלטפורמת התקשורת האוטונומית קומבוקס מאפשרת לארגונים לנהל תקשורת אישית עם לקוחות בכל הערוצים הדיגיטליים (וואטסאפ, מסנג'ר, אינסטגרם אימייל, ועוד), דרך מערכת אומניצ'אנל המשלבת טכנולוגיות Machine Learning ו-AI – בוטים חכמים המבינים כוונות לקוח ועובדים עם נציגים אנושיים בסינרגיה מלאה תחת פלטפורמה אחת.

CommBox הוקמה ב-2013 על ידי אלי ישראלוב ויניב חכים, ומגובה בהשקעה של הקרן האמריקאית PSG. כיום, מעסיקה קומבוקס כ-100 עובדים במשרדיה בקיבוץ גליל ים הסמוך לעיר הרצליה, ומפעילה משרד נוסף בארצות הברית. על פי פרסומים, ב-2021 גייסה קומבוקס כ-40 מיליון דולר לפי שווי של 100 מיליון דולר, מקרן ההשקעות האמריקאית PSG.

למידע נוסף, היכנסו לאתר החברה:  https://www.commbox.io

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?