דל תציע פתרון למתקפות כופר וסייבר לעסקים בשירותי הענן של אמזון

dell צילום יחסי ציבור
dell צילום יחסי ציבור

דל ואמזון יציעו פתרון למתקפות כופר וסייבר לעסקים המאוחסנים בשירותי הענן של אמזון. עם השקת Dell EMC PowerProtect Cyber Recovery for AWS מציעות החברות שירות גיבוי ושחזור נתונים המגן מפני מתקפות כופר וסייבר.

פתרון הכספת של Dell כבר זמין לרכישה בחנות היישומים של AWS וניתן יהיה להטמיע אותו בקלות בתוך הארגון כך שיסייע בבידוד דאטה והגנה מפני מתקפות כופר והתקפות סייבר אחרות.

ה-Dell PowerProtect Cyber Recovery מספק מספר שכבות הגנה שמאפשרות ללקוחות להמשיך בעבודתם הרגילה בצורה מהירה ובביטחון לאחר התקפות סייבר. הפתרון פועל כך שהוא מעביר נתונים קריטיים של הארגון בזמן ההתקפה ומבודד אותם בצורה בטוחה ואוטומטית. בשונה מפתרונות גיבויים סטנדרטים, פתרון זה נועל את מערכת הניהול ומצריך להכניס פרטי משתמש מאובטחים בעלי מספר שלבי אימות המופרדים מהמערכת הרגילה.

"נתונים הינם נכסים אסטרטגים לארגון, והגנה עליהם מפני Ransomware ומתקפות סייבר אחרות הכרחית", אומר דיוויד נוי, סגן נשיא ומנהל מוצרי ה-Date Protection ב-Dell Technologies. "בעזרת שיתוף הפעולה עם AWS, אנחנו מסייעים לארגונים לצמצם סיכונים ולשמור על הנתונים שלהם בבטחה לאחר שחוו התקפת סייבר".

"על פי מחקר  Dell Technologies Global Data Protection Indexלשנת 2021 – בקרב 1,000 מקבלי הקלטות בתחומי ה-IT, ל-64% מהארגונים המשתמשים בענן הציבורי או בארכיטקטורות היברידיות אין ביטחון בכך שהם יכולים להגן על כל הנתונים בסביבת העבודה", מציין נוי.

ה-Dell EMC PowerProtect Cyber Recovery זמין לרכישה ב-Marketplace של שירותי הענן של אמזון (AWS). הלקוחות שירכשו את הפתרון יקבלו גישה מהירה לפורטפוליו הגנת הנתונים של Dell עבור AWS, ויוכלו להתחיל בפריסתו באופן מיידי.

דל טכנולוגיות היא קבוצת חברות המספקות את התשתית הנחוצה לארגונים לבנות את העתיד הדיגיטלי שלהם, להיכנס לעולם ה-IT ולהגן על הנכס החשוב להם ביותר – המידע. זאת, באמצעות פורטפוליו טכנולוגי מקיף וחדשני, החל ממוצרי קצה בתחום המחשוב האישי והעסקי, דרך מוצרי ליבה בתחומי תשתית אחודה, שרתים, אחסון ואבטחת מידע, וכלה בטכנולוגיות ענן.

דל טכנולוגיות פרושה ב- 180 מדינות, עובדת עם 498 מחברות הפורצ'ן 500 בארצות הברית ומיליוני חברות אחרות בעולם. רשמה כמעט 3500 פטנטים עד היום, ויש לה עוד 2000 בקנה.

דל טכנולוגיות ישראל פרושה על פני ארבעה אתרים (באר שבע, הרצליה, גליל ים, חיפה) ועוסקת בפעילות פיתוח, מכירות ושירותים. לחברה מערך רחב של שותפים עסקיים, אשר פועלים בשוק הארגוני, העסקי והצרכני בישראל. את פעילות ארגון המכירות, השירותים והתמיכה מוביל ליאור פוני.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?