חברת Demostack מתרחבת: החברה שכרה קומה שלמה בתל אביב ומגייסת עשרות עובדים

משרדים חדשים צילום אייל טואג Demostack
משרדים חדשים צילום אייל טואג Demostack

חברת Demostack חתמה על עסקה לשכירת קומה שלמה בבניין עסקים במרכז תל אביב, בשטח של כ-750 מ"ר. העסקה נחתמה לתקופה של כשנתיים, עם אופציה לשנתיים נוספות, בשכר דירה של כ-150 שקל למ"ר. לאור צמיחת החברה היא מגייסת עשרות עובדים למרכז הפיתוח בימים אלה.

חברת Demostack, שמפתחת מערכת המאפשרת ליצור מערכות תוכנה למכירה מרחוק ("דמו"), גייסה עד כה מעל 51 מיליון דולר. החברה הוקמה ב-2020 על ידי יהונתן פרידמן, אהרון בר חכים וגלעד אבידן. כיום מונה החברה כ- 95 עובדים, מתוכם כ-55 בישראל, חלקם בסרביה, ארה"ב ומרכז הפיתוח הטכנולוגי ממוקם בתל אביב.

כחלק ממעבר החברה למשרדים החדשים, נשכרה כל קומה 6 בבניין העסקים בכתובת קלישר  30 בתל אביב, המתפרשת על 750 מ"ר וכוללת 60 עמדות עבודה לצד ארבעה חדרי ישיבות, חללי פנאי לרווחת העובדים.ות, ושני מטבחים שיאפשרו תרבות ארגונית משתפת ופתוחה. הבניין הממוקם בפנינה האורבנית של מערב תל אביב, צופה לנוף אורבני ולים, וממוקם בסמיכות למרכזים העירוניים כמו: שוק הכרמל, שדרות רוטשילד, נחלת בנימין וחופי תל אביב.

המשרדים החדשים אובזרו על ידי המעצבת אדווה הופשטיין. החלל החדש הינו אורבני, מקפיד על אווירה מודרנית המשמר על התוכנית האדריכלית המקורית. עיצוב המשרדים החדשים שם דגש על העשרת האווירה והתרבות המשרדית על ידי הוספת צמחייה חיה רבה שבנוסף להיותה יתרון אסתטי, גם נועדה לשיפור איכות האוויר ואיכות האקוסטיקה.

גלעד אבידן, CPO ומייסד שותף: "אנחנו מתרגשים להתחיל את הפרק החדש של Demostack במשרדים החדשים שלנו, שמאפשרים פוטנציאל גדילה לחברה ותרבות ארגונית ומגוונת יותר לכלל העובדים.ות.

באופן עקרוני, אנחנו מאפשרים לעובדיםהמעוניינים להמשיך ולעבוד מהבית לעשות כן. אך במקביל, מספר אנשי ונשות צוות דיווחו על געגוע למשרדים ולתחושת הפרודוקטיביות שחשו בהם. לכן היה חשוב לנו לספק סביבה מוארת ונוחה, המאפשרת שיתוף פעולה במהירות וביעילות, למי שמעוניינים להגיע למשרד. בנוסף, חשוב היה לנו לקחת בחשבון את צרכי העובדים ולהתאים את החללים השונים לצרכיהם: לעבודה, לפעילות אישית וחברתית. ובהתאמה, הקירבה לים ולשוק הכרמל מאפשרות לכולנו גם סביבה אורבנית נעימה ברגעים בה צריך להתאוורר".

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?