שירות גוגל פיי הושק בישראל

גוגל פיי צילום אילוסטרציה Pixabay
גוגל פיי צילום אילוסטרציה Pixabay

שירות גוגל פיי הושק בישראל ויאפשר למיליוני ישראלים בעלי מכשירי אנדרואיד לשלם על רכישות באמצעות הטלפון הסלולרי בתוך מספר שניות וליהנות מהגנה מתקדמת על פרטי כרטיסי האשראי שלהם. תשלום באמצעות גוגל פיי אפשרי בכל מקום המקבל תשלומים ללא מגע.

כדי להשתמש ב-Google Pay צריך פשוט להוריד את האפליקציה מחנות ה-Google Play ולהוסיף כרטיס אשראי של כל אחד מהבנקים וחברות האשראי התומכים באפליקציה. כדי לשלם בחנויות, יש לבטל את הנעילה של מסך הטלפון ולהניח אותו בסמוך למסוף, מבלי לפתוח את האפליקציה.

תשלום באמצעות Google Pay זמין כעת בישראל עבור כרטיסי אשראי שהונפקו על ידי הבנקים התומכים: בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק מזרחי טפחות, הבנק הבינלאומי הראשון בנק יהב ושל כל חברות כרטיסי האשראי הפועלות בישראל: ישראכרט, Cal ומקס.

לדברי ברק רגב, מנכ"ל Google ישראל "השקת Google Pay היא בשורה משמעותית לצרכנים הישראלים כאשר החל מהיום, רובם המוחלט יוכל ליהנות מרכישות בטוחות ומהירות בארץ ובעולם. הביקוש הגבוה לשירותי Google Pay הביא לכך  שכל המוסדות הפיננסיים הבולטים בארץ חברו אלינו בכדי להטמיע את השירות עבור לקוחותיהם״. 

אבטחה היא מרכיב מרכזי בעיצוב של Google Pay. המספר האמיתי של כרטיסי האשראי או החיוב שנוספו לעולם לא נשמרים במכשיר הנייד או מועברים לאף בית עסק. בעסקאות שמתבצעות באמצעות Google Pay נעשה שימוש במספר כרטיס וירטואלי הנקרא אסימון, שהוא ספציפי למכשיר. האסימון משויך לקוד אבטחה דינמי שמשתנה עם כל עסקה.

כמו כן, אם מכשיר הסמארטפון אבד או נגנב, משתמשים יכולים פשוט להשתמש בפונקציית "מצא את המכשיר שלי" כדי לנעול מיידית את המכשיר שלהם מכל מקום, לאבטח אותו בסיסמה חדשה, או אפילו למחוק אותו מהמידע האישי שלהם. אין צורך לבטל את הכרטיס עצמו, מכיוון שהנתונים שלו אינם מאוחסנים במכשיר.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?