קבוצת קיי לוג'יק מתרחבת ומגייסת עובדים לתפקידים שונים

משרד חדש קיי לוג'יק צילום מתן לבנון
משרד חדש קיי לוג'יק צילום מתן לבנון

קבוצת קיי לוג'יק מתמחה בהצמחת עסקים מכווני דיגיטל ומציעה ללקוחותיה ליווי בכלל ההיבטים של צמיחה ושיווק דיגיטלי ממוקד ביצועים. הקבוצה מעסיקה מומחים בתחום האסטרטגיה ותכנון דרך קריאייטיב, טכנולוגיה, אנליטיקה ואופטימיזציה. קיי הוקמה בשנת 2006 ומאז צמחה בסנכרון עם העולם הטכנולוגי ורשת האינטרנט. החברה מתמקדת בבניית אסטרטגיה דיגיטלית הוליסטית ומתמחה במציאות פתרונות שיווקים,טכנולוגים ועסקיים, על ידי התאמת מערך שירותים אישיים לכל לקוח, עבודה עם דאטה ממוקדת והתאמה לסביבת עבודה משתנה כמו האינטרנט.

באחרונה התמקמה הקבוצה במשרדים חדשים הנפרשים על פני כמה ביתנים במתחם התחנה, שנמצא על הגבול שבין תל אביב ליפו בסמוך לים. מתחם התחנה עובר בימים אלו מהפך ומתעתד להיות קמפוס המערב שימושים מסחריים ותעסוקתיים וביניהם קבוצת קיי לוג'יק. הבחירה במתחם התחנה למשרדים משקפת את ה-DNA הייחודי של קבוצת קיי שהוא החיבור בין חשיבה יצירתית ועבודה ממוקדת ביצועים. המיקום החדש משקף את הסינרגיה הנדרשת בין עולם הדיגיטל לצורה הדינמית שבה מוקמו חמשת חברות הבת של הקבוצה בין הביתנים השונים במתחם.

במקביל, בימים אלו קמה בקבוצת קיי לוג'יק מחלקה שתעסוק ב-WEB 3 ותוביל את המעבר של עולם השיווק הדיגיטלי למטאברס ובהתאם להתפתחות המטבעות הדיגטלים וה-NFT. חדשנות דיגטלית היא הערך המוביל של קיי ולכן שמה דגש על שילוב בין טכנולוגיה, דאטה, אסטרטגיה, מיתוג ואנשים גם בעולמות העתידים של האינטרנט.

בקבוצה מועסקים כיום כ-120 עובדים וכעת היא מגייסת נשות ואנשי מקצוע, כולל משרות ג'וניור, ביניהן:
JUNIOR Campaign Manager, JUNIOR SEO Manager, PPC Team Lead, Marketing Director, Programmatic Strategy Specialist, Senior Data Analyst , מגייסות, כותבי תוכן ומנהלי לקוחות.

מיקי ויניצקי, מנכ"ל משותף קבוצת קיי לוג'יק: "המעבר של הקבוצה למשרדים החדשים במתחם התחנה ההיסטורי בנווה צדק יוצר סינרגיה מושלמת בין חלל עבודה ייחודי מבפנים ומבחוץ, בין יסודות היסטוריים לחדשנות שבה מתמקדת קיי. הקבוצה מציעה ללקוחותיה מגוון של שירותים וצועדת עם החברות אותן מלווה יד ביד החל מגיוס עובדים, בניית אסטרטגיה שיווקית וביצוע השיווק בפועל והכל על בסיס תשתית נתונים. אנו מנתחים דאטה ובונים על בסיסה את העתיד של לקוחותינו. כחלק מתהליך הצמיחה של הקבוצה אנו  מחפשים עובדים מנוסים לצד מוחות צעירים שרוצים להיכנס לתוך חברה שבונה את עתיד תחום השיווק בישראל. בתהליך הכניסה של העובדים החדשים לקבוצה אנחנו יוצקים את ה-DNA של קיי והיום בכל התעשייה יודעים לומר מי אלו העובדים שלנו."

להגשת קו"ח: https://www.k.co.il/positions/

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?