חברת הפינטק Neema משיקה את Kesh חשבון דיגיטלי שלא מצריך חשבון בנק

משה קמחי ויובל גבעון מייסדי נימה צילום ענבל מרמרי
משה קמחי ויובל גבעון מייסדי נימה צילום ענבל מרמרי


חברת הפינטק הישראלית, Neema, מבית ביטוח ישיר, בנק דיסקונט ובנק הפועלים, השיקה את שירותי Kesh חשבון כספים דיגיטלי לקהל הישראלי, המעניק שירותים פיננסיים מתקדמים ללא צורך בחשבון בנק.

השירות יאפשר, בין היתר, פתיחת חשבון דיגיטלי במספר צעדים פשוטים, דרך אפליקציה, ולאחר מכן העברת כספים בארץ (לחשבונות Kesh וחשבונות בנק), הנפקת כרטיס ויזה בינלאומי בלחיצת כפתור, המאפשר רכישה בכל בית עסק בארץ ובעולם, הזמנות מחו"ל, תשלום חשבונות אונליין ועוד. כאמור – כל זאת ללא כל צורך בחשבון בנק.

Kesh הוא הכלי הפיננסי השני שפיתחה חברת Neema. הכלי הראשון שפיתחה החברה, הקרוי על שמה, NEEMA, הינו חשבון דיגיטלי המיועד עבור אוכלוסיית העובדים הזרים בישראל. השירות פועל בישראל כשש שנים, כאשר בשנים האחרונות נהנים ממנו עשרות אלפי בני אדם המעבירים כספים לחו"ל, לבני המשפחה שלהם במדינות המקור, וגם מעבירים כספים בינם לבין עצמם ללא צורך בחשבון בנק ישראלי.       

Kesh תציע חשבון דיגיטלי אשר לא מחובר לבנק וכרטיס ויזה בינלאומי, ללקוחות כל הבנקים וגם למי שאין לו חשבון בנק.  בהמשך, KESH תציע יכולות נוספות בצורת חיבור לעסקים, קנה עכשיו שלם אחר כך ועוד.

לדברי מנכ"ל Neema, משה קמחי: "Neema קמה מתוך הבנה אמיתית כי על מנת ליהנות משירותים פיננסיים בסיסיים ממש לא צריך חשבון בנק. KESH מהווה אבן דרך חשובה לא רק במפת הדרכים האבולוציונית של Neema, אלא של כל ההתנהלות הפיננסית-בנקאית של אזרחי המדינה. KESH מבשר על בואה של מהפכה בגישה הפיננסית-בנקאית בישראל, התקדמות מהעולם הבנקאי המסורתי ומעבר לחשבון דיגיטלי, שלא מחובר לבנק, לניהול כלכלת הבית האישית של כל לקוח".

חברת Neema היא חברת פינטק המפתחת מוצרים טכנולוגיים פיננסיים מתקדמים. החברה החלה את דרכה כשירות הנועד לתת פתרון פינטק טכנולוגי יעיל ומתקדם הכולל העברת תשלומים באופן מאובטח ובעלות נמוכה. השירותים הפיננסיים אותם מציעה Neema ללקוחותיה, מהווים עבור רבים תחליף מתקדם לחשבון בנק. באמצעות שירות החשבון הדיגיטלי ניתן להפקיד כספים ולבצע את כלל הפעולות הפיננסיות הנלוות לכך, כולל העברת כספים לחו"ל בתעריפים נמוכים, כרטיס Prepaid בינלאומי של חברת Visa, ואף העברת כספים בתוך קהילת משתמשי Neema.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?