12 חברות הסטארט-אפ שישתתפו בתוכנית החדשנות של SAP.iO בתחום שרשרת אספקה

ענבר וגבריאל מסאפ.איו צילום אפרת סער
ענבר וגבריאל מסאפ.איו צילום אפרת סער

 
צוות SAP.iO Foundry Tel Aviv, הממונה מטעם SAP  לשיתופי פעולה עם סטארט-אפים, היושב בישראל, משיק תכנית חדשנות המתמקדת בבניית שותפויות חדשות עם סטארט-אפים מכל העולם המתמחים בפתרונות שרשרת אספקה. התכנית תערך בשיתוף פעולה יחד עם הצוות של SAP.iO Foundry במינכן. לתוכנית נבחרו 12 חברות סטארט-אפ על ידי וועדת קבלה בה נכחו בכירים מSAP, לקוחות כמו Siemens, Porsche Digital וחברת הייעוץ הגלובלית Accenture, מארבעה תחומי שרשרת אספקה שהוגדרו כמובילות בתחומן.         
שרשרת האספקה העולמית ​​מייצגת לעתים קרובות את התחום בעל הפוטנציאל הגדול ביותר לסיכון והפסד בחברות רבות. מטבען, שרשראות האספקה ​​מפוזרות ברחבי העולם ומורכבות בפונקציונליות שלהן. זה הופך אותן לפגיעות במיוחד. שרשרת אספקה יעילה ​​מפחיתה סיכונים על ידי מתן שקיפות לכל חלקי השרשרת ומאפשרות לעסקים לייעל ולהתאים את התהליכים הלוגיסטיים שלהם בזמן אמת.        
כדי להתמודד עם אתגרי שרשרת האספקה העולמית, SAP.iO Foundries מינכן ותל אביב איחדו כוחות בתוכנית הנוכחית, וכך קיבלו לתוכנית את מספר החברות הגבוהה ביותר עד כה. חברות הסטארט-אפ יעבדו עם SAP.iO Foundry וכן עם חברות מובילות מתחומים שונים על בניית שותפות ואינטגרציה עם SAP.
לדברי אורנה קליינמן, מנכל״ית מרכז הפיתוח של SAP בישראל:״המגרש הירוק״ עתיד להיות חלק משמעותי מהשיח העולמי, העסקי והציבורי בשנים הקרובות, אנחנו ב-SAP פיתחנו סדרת אפליקציות ופתרונות בעולם הקיימות. ההתמקדות בתחום שרשרת האספקה במסגרת תכנית ההאצה הנוכחית תאפשר את חזית החדשנות עבור לקוחות SAP וכתוצאה התיעלות וצמצם בזבוז המשאבים לחברות ולציבור בכלל."

לדברי ענבר יעקבי, מובילת הפעילות של SAP.iO בישראל: "אנו גאים לציין 3 שנות פעילות של SAP.iO Foundry Tel Aviv, אשר הושקה בישראל במרץ 2019, מאז יצרנו 34 שיתופי פעולה ענפים עם חברות סטארטאפ מכל העולם, והיום גאים לצרף עוד 12 חברות איתן נפתח שותפות חזקה וארוכת טווח שיובילו לשינוי משמעותי בדרך התנהלותן של שרשראות האספקה העולמיות."     
לדברי יאן גילג, נשיא ומנהל מוצר ראשי SAP S/4HANA :"שרשרת אספקה ​​ירוקה, עם אסטרטגיות סיכונים מנבאת, מגיבה ומתאוששת מאירועים בלתי צפויים על ידי חזרה למצבה המקורי, או שינוי למצב שהוא אפילו טוב יותר במתן מענה רווחי לצרכי הלקוחות. מדובר בשימוש בכלים הנכונים כדי לקבל את ההחלטות העסקיות הנכונות, גם תחת לחץ".

במהלך 14 השבועות הקרובים, לסטארט-אפים תהיה גישה לחונכות ממנהלי SAP. כמו כן, חשיפה לטכנולוגיית SAP®  וממשקי תכנות יישומים (API), והזדמנויות לשתף פעולה עם לקוחות SAP ברחבי העולם. עבודתם כוללת יצירת שותפויות חדשות והצעות ערך המסייעות בפתרון אתגרי שרשרת האספקה ​​העיקריים.

תכנון עסקי ועמידות

 • Bringoz סטארט-אפ ישראלי העוסק במערכת ניהול של אספקה והפצה חכמה.
 • Craftבניית מערכת אספקה ירוקה יותר באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וחכמות יותר.
 • numi solutions GmbH אינטגרציה של טכנולוגיות חכמות הנוגעות להחלטות בקשר לשרשראות אספקה.
 • Tacto– הקמת שרשראות אספקה ירוקות.

 ניהול תחבורה

 • MIXMOVE ASמתמחים בשכלול יכולות ביצוע, יעילות, וקיימות בלוגיסטיקה.
 • Portcastניבוי בזמן אמת ושקיפות לגביי ביקוש עתידי.

אחסון הסחורה

 • CognitOps Inc  אוטומיזציה של ניהול הסחורה.
 • Logidotאופטמיזציה של לוגיסטיקה תעשיית והפקה עם מעקב בזמן אמת.
 • Magazino GmbHבנייה ופיתוח של רובוטים ניידים חכמים אוטומטיים המספקים חומרים בלוגיסטיקות הפקה.
 • Pivaci GmbH– Pick-by-Vision להוזלת עלויות במחסני החברות.
 • Verity אינפורמציה ותובנות לעת הצורך מופעלים ע"י מלטים בעלי תעופה עצמית.

אספקה ללקוח

  הוא הקמעונאי החדש. LAST MILE –Milkman Technologies 


אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?