חברת Skai הטמיעה את פתרון הגנת הנתונים בענן מטאליק של Commvault

שלומי שרעבי skai צילום עצמי
שלומי שרעבי skai צילום עצמי

חברת Skai (לשעבר קנשו), העוסקת בפיתוח פלטפורמת שיווק ופרסום דיגיטלי ולקוחותיה נמנים עם החברות הגדולות בעולם, הטמיעה את פתרון הגנת הנתונים מטאליק (Metallic) של קומוולט לגיבוי וניהול של נתוניה בענן. הפרויקט מבוצע כחלק מאסטרטגיית מעבר כלל מערכות המידע של החברה לענן. את המעבר לענן ויישום מטאליק מבצעת חברת SELA. חברת Skai, המעסיקה מאות עובדים, פועלת בשבעה אתרים בישראל וארצות הברית, אשר כולם חוברו לענן.

במסגרת הפרויקט מגבה מטאליק את סביבת היצור, המערכות הפיננסיות, סביבת ה-Active Directory ובסיסי הנתונים SQL הפועלים על גבי עשרות שרתים בענן. כלל הנתונים במערכות אלו מגובות באמצעות מטאליק לענן Azure של מיקרוסופט. עלות הפרויקט מוערכת בעשרות אלפי שקלים. הפרויקט החל בחודש דצמבר והסתיים בינואר 2023.

לדברי שלומי שרעבי, מנהל ה-IT של חברת Skai, פלטפורמת הגנת הנתונים מטאליק מאפשרת לנו לעבוד עם כלי הגנה, גיבוי ושחזור מידע יעיל, נוח, קל לשימוש ומותאם לרוב סביבות הענן הקיימות. "כבר בשלבי הבדיקה נוכחנו בנוחות של המערכת והביצועים שלה. לי כמנהל IT חשוב מאוד שהשחזור יעשה בקצב מהיר מאוד בעת הצורך ונוכחנו לדעת כי השחזור אכן מאוד מהיר. גם התמיכה שאנו מקבלים מאנשי קומוולט ואנשי Sela היא מצויינת. יישום המערכת עבר בצורה חלקה. גיבוי הנתונים לענן Azure מתבצע בצורה שקופה והעלויות של העלאת המידע אינן כרוכות בתשלום נוסף – ייתרון תמחורי של מטאליק".

נתניאל שווק, Director of sales ב-Sela אומר: המלצנו ל- Skai על מעבר למטאליק משום שהיא מערכת גיבוי בענן Azure של מיקרוסופט לתוכנות ענן המתקדמת והמקיפה ביותר בשוק, המספקת הגנת נתונים מתקדמת למגוון רחב של יישומי ענן. היישום של מטאליק מהיר, המערכת נוחה לתפעול ובמקרה הצורך שחזור הנתונים מתבצע במהירות רבה. זאת לצד יכולות מתקדמות של הגנת נתונים והגנות מפני מתקפות כופר".

איתן מארבי, מהנדס מערכות בקומוולט ישראל אומר כי "מטאליק היא מערכת מושלמת לצרכים של Skai. זו פלטפורמה המאפשרת התרחבות וצמיחה של הארגון, מאפשרת לגבות את רוב סביבות הענן ומערכות הענן ומקנה לראשי ה-IT ביטחון ושקט נפשי בידיעה שנתוני החברה בטוחים והיא בעלת ממשק נוח ופשוט מאוד לתפעול. אנחנו שמחים ש-Skai בחרה לעשות את המעבר לענן יחד עם קומוולט ומערכת מטאליק ומודים לשותפינו מחברת Sela על שיתוף פעולה פורה נוסף יחדיו."

Skai היא פלטפורמת שיווק רב-ערוצית מובילה המחברת באופן ייחודי בין נתונים ומדיה לצורך קבלת החלטות מושכלות, תוך יעילות גבוהה ותשואה מיטבית. הפלטפורמה של Skai מנהלת ומשפרת ביצועים של קמפיינים דיגיטליים ויוצרת תובנות עסקיות לבניית אסטרטגיות שיווק של חברות מהגדולות בעולם. הפלטפורמה מנהלת מעל 7 מיליארד דולר ו-300 מיליון מוצרים בשנה. מטה החברה נמצא בתל אביב, והיא פועלת משבעה אתרים בעולם. Skai נהנית מתמיכת הקרנות: Sequoia Capital, Arts Alliance, Tenaya Capital, Bain Capital Ventures, Pitango ו-Qumra Capital.

אהבתם ? שתפו

רוצים לקרוא עוד ?